קלירומייזרים – מה הם ואיך הם עובדים?

קלירומייזר הינו סוג של סיגריה אלקטרונית, מטרתו להתחקות אחר סיגריה רגילה – רק עם פחות רעלים וחומרים מזיקים כאלה ואחרים. קלירומייזרים מכילים בתוכם נוזלי אידוי, דרכם יוצא עשן המזכיר מאוד סיגריה רגילה – גם מבחינת טעם וגם מבחינת צורת העשן. אם חיפשתם כלי עישון שיעשה את העבודה הכי קרוב לסיגריה רגילה – קלירומייזר עונה על כל הצרכים שלכם! אך בניגוד לסיגריה רגילה, ללא כמויות של חומרים רעילים וללא שריפה של טבק, מה שהופך את הסיגריה האלקטרונית לבעלת יתרונות רבים עבורכם – תוכלו למצוא פרטים נוספים ומגוון רחב של מוצרים לצורך השוואה בקישור הבא: https://ismokeplus.co.il

האם קלירומייזרים מזיקים לבריאות?

בשנים עברו היה חשש בישראל לגבי סיגריות אלקטרוניות, והפסיקו לייבא אותן לארץ. בתקופה האחרונה בוצעו סריקות מקיפות למכשירי האידוי ומשרד הבריאות התיר מחדש להכניס אותם לארץ. קלירומייזרים עברו בדיקות חוזרות וככל הנראה הוכיחו כי החומרים הפעילים בסיגריה האלקטרונית הינם מזעריים ואין חשש להשתמש במכשירי האידוי.

מה מכיל הנוזל בקלירומייזר?

בסיס הנוזל בקלירומייזר הינו מים מזוקקים, בתוספת חומר הנקרא פרופילן גליקול, גליצרין – אלו חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות וניתן למצוא אותם גם בתוספי מזון למיניהם ומוצרי קוסמטיקה. כמובן בשביל התענוג וחווית עישון יוצאת מן הכלל – מוסיפים חומרי טעם וריח. לחובבי הניקוטין מביניכם – אתם יכולים לקנות נוזל לקלירומייזר עם ניקוטין, גם כאן אתם יכולים לבחור את כמות הניקוטין שבחומר. זה בעצם הדבר היחיד שמקביל לסיגריה הרגילה. 

עם זאת, חשוב לציין שהסיגריה האלקטרונית או הקלירומייזר עצמו אינם מאושרים על ידי משרד הבריאות, בדיוק כפי שהסיגריה הרגילה אינה מאושרת. שניהם מכילים חומרים אותם אנו מכניסים לגוף בשאיפה (אפילו שהחומרים עצמם שבנוזל מאושרים), השימוש בסיגריה האלקטרונית מורשה מגיל 18 ומעלה גם בדיוק כמו הסיגריה הרגילה ולבעלי בעיות בריאותיות ונשים בהריון אנו ממליצים להתייעץ עם רופא לפני השימוש.