בעשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים וגם בעלי מקצוע הבינו כי באמצעות אלומיניום – קל וזול יותר להקים מגוון אלמנטים. הן עבור סביבה המגורים והן עבור סביבת העבודה. בכך רבים משתמשים בחומר זה, שידוע גם בשם: חמרן.

חמרן או האלומיניום, הוא אשר מיוצר מחומרי תעשייה ממוחזרים, כמו מסגסוגות של מתכות, אשר מקנות ייצור חומר גמיש שאינו נחלש, שנחשב קל להרמה ובנייה, כזה שעמיד לאורך שנים ומספק בנייה של כול אלמנט! החל ממדף עד למבנה שלם למגורים או עבודה. אז אילו עבודות אלומיניום נחשבות נפוצות במיוחד? כמה דוגמאות בהמשך.

כיום, מי שעובד באלומיניום, עושה זאת מתוך ידיעה כי מדובר באלטרנטיבה זולה נוחה וקלה להרכבה ובנייה. פרופילים מאלומיניום אשר באמצעותם בונים את האלמנטים – מאפשרים בנייה קלה, ללא זיהום אוויר, כמו גם עבודה נוחה וזולה יותר. עבודה עם אלומיניום, מקנה את היכולת לבצע שינויים דרושים במבנה או באלמנט, בעת הצורך. לכן ישנם לא מעט עבודות שניתן לבצע עם החמרן והן:

פרגולות – פרגולות אלומיניום הפכו לפופולאריות במיוחד, בזמן שהן מאפשרות הקמה מהירה, חומר עבודה זול, פחות שעות הקמה ועבודה, כמו גם בניית פרגולה חכמה וחשמלית אשר אפשר לשלוט באמצעותה על כיווני כניסת האוויר, באמצעות תריסים שנפתחים ונסרים על פי הצורך.

מרפסות – מרפסות אלומיניום הן דרך נפלאה להרחיב מבנים או לסגור מבנים קיימים, קראו על סוגי חיפוי באלומיניום. באמצעות מרפסות שנבנות באמצעות החומר הקל: אפשר להנות מקונסטרוקציה בטוחה שמקנה אינספור אפשרויות עיצוב וגדלים של מרפסות. בכך אפשר לבנות מרפסת בבטיחות ולהנות ממרפסות קטנות ושאר מרחבים חיצוניים.

גדרות – כאשר רוצים להקים גדר ולעשות זאת במהירות: אפשר להשתמש באלומיניום. הגדרות משולבות חומרים שונים ולעיתים הן נראות טבעיות או בסגנון כפרי. נוסף לכך, אפשר לבנות מאלומיניום גם מעקות מעוצבות במגוון גדלים וצורות.

שערים – כאשר רוצים להגן על מרחב המחיה או העבודה: כדאי לבחור שערים עשויי אלומיניום. החומר החזק יגן על המרחב ויספק התקנת שערים המחוברים לגדרות ומחווטים למערכות אינטרקום ואזעקה. באמצעות החומר המופלא – אפשר לבנות כל אלמנט אשר יחזיק מעמד לאורך שנים!