אנשים המתעניינים באימוץ כלבים גזעיים מחפשים אותם גם בחו"ל. כך, בעיקר, כאשר אין למצוא אותם בארץ. ניתן למצוא מספר כלבים גזעיים רב המגיעים מארצות שונות. הצורך והרצון הוא למצוא עם תעודות יוחסין. כדאי לדעת כי קיימת התאגדות עולמית לכלבנות ובין היתר, רישום הכלבים והתיעוד שלהם נעשה תחת בקרתה. 

להלן סוגי כלבים מבוקשים

אלה סוגי כלבים פופלריים בקרב הקונים:

צ'יוואווה – גזע הכלבים הקטן ביותר. יש לגדלו בתוך הבית. חכם ובעל מראה נאה מאוד.

בולדוג אנגלי – נאה במיוחד. כלב אדיב וסבלני ומתאים מאוד לחיבור עם ילדים בגלל האינטליגנציה הרגשית שלו מולם. הוא תוקפני כלפי זרים ומגן על הטריטוריה שלו, ולכן, מתאים מאוד לגידול ביתי. 

בולדוג צרפתי – כלב קטן ואנרגטי. זקוק לחברה אנושית ומתיידד במהרה עם זרים. מאתגר לאילוף ונעים וקל לטיפול.

כלב רועים ולשי – נבון, נאמן וחברותי. כלב אנרגטי בעל פרווה צפופה בשלל צבעים. מתאים לגידול במשפחה. ניתן למצוא תת גזעים מסוגו שהינם אהובים ומבוקשים.

צ'או צ'או – מתאים לגידול בבית בו קיימת חצר סגורה. הוא תוקפני כלפי זרים וכלפי מי שמנסה להתעסק עם בעליו. קל לטיפול גם כי אינו אנרגטי במיוחד. בעל פרווה נעימה ורכה.

רועה קווקזי – כלב גדול וחזק במיוחד היכול להשרות ביטחון בקרב בעליו. אוהב את השטחים הפתוחים. הוא בעל פרווה כפולה המונעת חדירת קור. בעל אינטליגנציה גבוהה, יופי מרשים ואוזניים זקופות. כל אלו ותכונותיו הדינאמיות הופכים אותו לכלב בעל נוכחות.

שירות מחברה מקצועית

קניית כלב גזעי הוא תהליך מורכב. חברה בעלת מוניטין יכולה להקל מאוד על התהליך, ובעיקר, למצוא את הגור הרצוי לכל לקוח. האתגרים הקיימים הינם למצוא גור בריא בעל תעודות, לחסנו, לקבל אישור הבאה ממשרד החקלאות הישראלי, להטיסו לארץ ולמסרו ללקוח.