סמי הכבאי מככב אצלכם בבית? כדאי שתפתיעו את הילדים שלכם עם צעצועים מגניבים של סמי הכבאי שהם לא יפסיקו לשחק איתם. ידוע שהדמיון של הילדים הוא עשיר ומפותח, ולכן באמצעות משחק עם צעצועי סמי הכבאי הם יוכלו לייצר סיפורים ותרחישים מיוחדים ממש כפי שהם אוהבים לראות בטלוויזיה. אז מי אמר שאין שום דבר שיוכל לנתק אותם מהמסכים?

מי זה סמי הכבאי?

הגעתם עד לכאן ואתם תוהים מי זה בכלל סמי הכבאי? אז לפני שנסקור כמה צעצועים מגניבים של סמי הכבאי שכדאי להכיר, נעניק הקדמה קצרה על הדמות המצוירת והאהובה על הילדים. מדובר על סדרה מצוירת לילדים שהופקה במקור בבריטניה בשנות השמונים, ועוסקת בסיפורים ותכנים חינוכיים בתחום הבטיחות וההצלה. כוכב הסדרה הוא סמי הכבאי הגיבור שמציל את כל התושבים, אוהב לעזור לשכנים ומבלה עם החברים.

כחלק מהאהבה של הסדרה עבור ילדים רבים, יוצרו מגוון צעצועים המבוססים על עלילותיו של סמי הכבאי.

בובות ודמויות מקוריות

בובה שנראית כמו סמי הכבאי? אין ספק שזו יכולה להיות המתנה המושלמת לילדים המעריצים את הכבאי הגיבור. נוסף לבובות בדמות סמי, ניתן למצוא גם בובות ודמויות נוספות מהסדרה איתם הילדים יכולים לשחק משחקי דמיון, וגם לשלב כחלק ממשחק בתחנת הכיבוי עליה נרחיב בהמשך.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על צעצועים מונטסוריים>>>

רכבי הצלה

המהות המרכזית של סמי הכבאי היא חילוץ והצלה, ולכן הוא נעזר בכבאית ורכבים מיוחדים להשלמת המשימה. צעצועים של רכבי כיבוי, מסוקים, ג'יפים וכו' יוכלו להצית את הדמיון של הילדים ולגרום להם לשחק שעות עם הצעצועים האהובים של סמי הכבאי.

תחנת כיבוי

לרוב הסדרה פותחת ומסתיימת בתחנת הכיבוי בה סמי נמצא, ולכן ניתן למצוא בחנויות הצעצועים גם תחנת כיבוי המדמה את המקום בו סמי עובד ומבלה עם החברים, והיא כוללת אלמנטים מדליקים כמו מנחת מסוקים, רמקול כריזה, רכבי הצלה ועוד.