מועדון לקוחות הוא איגוד לקוחות אותו מקים העסק\רשת או המשווק לצורך איסוף מידע ושמירת קשר רציף עם הלקוחות. למועדון הלקוחות קשת רחבה של יתרונות, רבים מכנים את מועדון הלקוחות כעסק של העסק. מועדון הלקוחות יכול לעזור לך לבדוק אם יש ביקוש למוצר חדש וגם מאפשר לך ליצור אירועי מכירות מיוחדים לצורך הגדלת המחזור.

מועדון לקוחות

חמש סיבות לטפח מועדון לקוחות בעסק שלך

מועדון הלקוחות מאפשר לך לצבור מידע על הלקוח

על ידי ניהול ממוחשב של מועדון הלקוחות, כמו שאפשר לעשות דרך אתר https://www.style.co.il/ אתה יכול לצבור על חברי המועדון מידע כגון גיל, מין, מס' טלפון, אימייל והרגלי צריכה. על ידי צבירת המידע של הנתונים הדמוגרפיים של לקוחותיך תוכל למקד את הפרסום שלך לקבוצות אלה ובכך להקטין הוצאות פרסום. על ידי צבירת מידע על הרגלי הצריכה של חברי מועדון הלקוחות שלך תוכל למקד הטבות ומבצעים לקבוצות ספציפיות בתוך מועדון הלקוחות ובכך לתת יחס אישי ולהגדיל את המכירות.

מועדון הלקוחות מגדיל את החשיפה של העסק שלך

פרסום מפה לאוזן הוא פרסום חינמי ויעיל. אנשים אוהבים להתגאות בפני מכריהם בהטבות אותם הם מקבלים בזכות החברות במועדון וכך מכריהם יכולים לשקול להצטרף גם הם.

מועדון הלקוחות מגדיל מכירות בעסק שלך

אחת הסיבות המרכזיות לקיום מועדון לקוחות תוסס היא הגדלת המכירות. ניתן לערוך אירועי מכירות מיוחדים לחברי מועדון הלקוחות ובכך ליצור אירועי מכירה. ניתן לשלוח הודעות מותאמות אישית באופן קבוע לכל לקוח על הטבות למוצרים המתאימים לו ובכך להגדיל את מחזור המכירות השוטף.

מועדון הלקוחות מצמצם סיכונים

כאשר אתה מתכנן לרכוש מלאי חדש לעסק, אתה יכול להזמין מלאי קטן ולשלוח על כך הודעה למועדון הלקוחות שלך ולראות האם יש ביקוש גדול למוצר בקרב לקוחותיך. במידה ויש בעסק מלאי שלא נמכר ויושב על המדף, ניתן לשלוח לחברי מועדון הלקוחות הודעה על מבצע מיוחד ובכך לחסל את המלאי.

מועדון הלקוחות מעודד את החברים בו לקנות

ברגע ההצטרפות למועדון הלקוחות של העסק שלך, חבר חדש במועדון מחליט שהוא עומד לקנות שוב בעסק. על ידי מתן הטבות באופן שותף לחברי המועדון אתה מעודד אותם לרכוש באופן שותף, חברי מועדון הלקוחות הינם לקוחות חוזרים.

המידע באדיבות אתר https://www.style.co.il/