בבתים חדשים מוקדשת חשיבה מרבית לכל פריט הן קטן והן גדול, כדי להזמין בסופו של דבר את המוצר שיוסיף יופי רב לבית אך במקביל יהיה פרקטי ובטיחותי.

מעקה זכוכית בהתאמה אישית
מעקה זכוכית הוא אחד הפתרונות האיכותיים ביותר למיקומים שונים ולכן הוא המעקה המוביל בבתים רבים. מדובר במעקה שהוא בטוח לשימוש, בטיב מעולה ויוצר חציצה מוחלטת בין מתחמים שונים ברחבי הבית. עם זאת מכיוון שהמוצר הוא שקוף, הימצאותו במרחב אינה מפריעה ואפשר לראות מה קורה בכל מקום וזאת לעומת מעקה מחומרים אחרים אשר מסתירים מה קורה במעלה גרם המדרגות הביתי.
לאור היעילות הרבה של מעקות הזכוכית אפשר לראות אותם גם במקומות נוספים כמו קניונים, בתי מלון, אולמות אירועים, אולמות תיאטרון ועוד.

מעקה זכוכית במרפסות
אחד השימושים הנרחבים בפלטות זכוכית הוא במרפסות. הישראלים אוהבים מאד להתרווח במרפסת וליהנות מהנוף במיוחד אם מדובר בקו החוף. כאשר קיים מעקה שקוף, כל אדם ובמיוחד הילדים שהם נמוכים יכולים לראות את הנוף היפהפה וליהנות ממנו בכל שעה.
את פלטות הזכוכית אפשר לייצר בדרגות שונות של עובי בהתאם למידה הנדרשת במרפסת, בקווים ישרים או מעוגלים. מכונות ה CNC החדשניות אשר חותכות את לוחות הזכוכית מסוגלות ליצור דיוק מרבי ולכן הפלטה המוגמרת היא בדיוק במידה שביקש איש המקצוע.
לנוחות מקסימלית של הדיירים מבצעים גימור מושלם בכל מקום, בפלטה עבה ובחיתוכים מדויקים כדי שאף אדם לא ייפצע חלילה עקב השימוש בזכוכית.

עיצובו של הבית
התוספת של מעקה זכוכית במיקומים שונים בבית כמו לאורכם של המדרגות ובמרפסות, מוסיפה פאן חדש ועיצובי לכל בית. זו הסיבה שמעצבים רבים דוגלים בשיטה זו ומעודדים את הלקוחות להירתם לכך ולהזמין אופציה מומלצת זו אשר מוסיפה יופי רב לכל בית.
הימצאותם של מעקות הזכוכית בגדלים ובגבהים שונים נראית בבתים רבים שהם חדשים. בנוסף לכך גם לקוחות רבים מחליטים להוציא את המעקות הקיימים במיקומים שונים בבית ולהזמין במקומם את מעקות הזכוכית המרשימות אשר יוצרות מהפך בכל בית.ראו באתר https://www.elbar.co.il