דוד בן הרוש יבנה

אין ספק כי דוד בן הרוש יבנה נחשב לאחד מראשי העיר האהובים והמוערכים ביותר. לעומת פוליטיקאים אחרים, אשר מוכנים לשפוך כמויות עצומות של כסף, על מנת לשווק את עצמם ולשפר את המעמד שלהם בפני הבוחרים, דוד בן הרוש בחר ללכת בדרך צנועה ושקטה יותר. לעומת אנשים אחרים, אשר מוכנים להשקיע המון משאבים על מנת לפרסם כל פעולה קטנה שהם מבצעים, דוד בן הרוש העדיף תמיד לפעול למען תושבי העיר ולסייע להם בכל בעיה, במקום לבזבז את זמנו על יחסי ציבור ושיווק אישי. בסופו של יום, דוד בן הרוש בחר ללכת בדרך אצילית יותר, מאחר והוא נתן למעשים שלו לדבר בעד עצמם. מדובר על אחד מראשי העיר האהובים ביותר, מאחר ואפילו היום, שנים מאז סיום כהונתו בתפקיד, התושבים עדיין זוכרים את השקט והענווה של דוד ואת התרומה העצומה שלו לפיתוח העיר.

דוד בן הרוש יבנה – ראש עיר שאף אחד לא ישכח

דוד בן הרוש כיהן במשך שנים בתפקידים שונים בעיריית יבנה, מאחר והוא רצה לתרום לעיר הולדתו ולסייע לקידום ולפיתוח שלה. דוד התחיל את דרכו הפוליטית במטרה לתרום לתושבי העיר ולהעלות את יבנה על המפה, מאחר ולפני כן רוב האנשים ראו ביבנה עיירת פיתוח. אך בזכות ההשקעה של דוד בן הרוש, העיר הפכה להצלחה עצומה ולא מעט אנשים בחרו לעבור לעיר ולהקים בה את משפחתם. מדובר על עיר שנמצאת מרחק נסיעה קצרה מתל אביב, לכן רק הגיוני היה להפוך אותה לעיר שצעירים ירצו לעבור אליה ומשפחות ירצו ליהנות מהיופי והשקט האופייניים לה. דוד בן הרוש יבנה נחשב לראש עיר שקט אך מעשי, כזה שיודע להניע מהלכים שונים ולגרום להתקדמות והתפתחות בקנה מידה עצום.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מכנסי עבודה

מכנסי עבודה

ניתן למצוא מכנסי עבודה במבחר גדול של גזרות, מסוגי בד שונים ובמגוון סגנונות וצבעים. הסיבה לכך פשוטה מאוד – כדי שניתן יהיה לענות על הצורך

קרא עוד »