להפוך חלל של חנות, משרד או בית אל משהו יפה ופונקציונאלי זו פעולה אשר מצריכה כניסה אל כל מיני סוגים שלחנויות עד למציאה של החנות שבה יש אנשי מקצוע שמוכרים פריטים באיכות טובה. בדיקה מהירה מראה כי כל אדם ומעצב במקרים רבים יעדיפו להיכנס אל מקום אחד שבו יש את כל מה שחלל אחד זקוק לו באופן שחוסך הרבה כסף וזמן, ו – DecoLux הוא מסוג המקומות הללו שמספקים את כל התמורה מן הרגע שבו נכנסים לשם.

מבחר רחב של מוצרים

ברגע בו נכנסים אל חנות שממנה רוצים לבצע כמה וכמה רכישות עבור השדרוג של הבית או של המשרד, זה מאוד נוח לגלות כי יש שם את כל מה שנחוץ, עם אפשרות של בחירה בין חומרים שונים לבין עיצובים שונים שעונים על הצרכים של כל חלל באופן מיטבי.

ב- DecoLux יש מבחר רחב של דלתות פנים מעוצבות מפולימר ולמינטו, יש פנלים מכל סוגי גימורים, יש פרקטים למינציה עד פרקטים עץ, ויש אפילו דשא מלאכותי לשדרוג מהיר של כל מרפסת. ככל שיש יותר פריטים שמהם ניתן להרכיב את התמונה השלימה, כך זה נעשה הרבה יותר נוח עבור לקוחות שרוצים לחדש את הדירה שלהם ו/או את המשרד מבלי הצורך הזה לעבור בין כמה וכמה חנויות במשך של הרבה מאוד זמן מבוזבז. הכל תחת קורת גג אחת, ובמחירים שיכולים להתאים לכל אחד ואחת.

איכות ללא פשרות

הדבר השני שאליו כל אדם שם לב ברגע בו הוא נכנס אל DecoLux, הוא העניין של השירות. זה מאוד חשוב כי לאנשים שאר עונים לטלפון ואלה שנמצאים באולם התצוגה יהיה כמה שיותר ידע מקצועי בתחומים השייכים אל המוצרים שמוצעים למכירה בחנות. אין כמו לקבל כל מיני טיפים לגבי התקנה של פנל או שדרוג של קיר פינת אוכל משעמם בפעולה פשוטה ולא יקרה.

והדבר אשר עוטף את הכל בצורה עוד יותר מרשימה, זה העניין של בחירת המוצרים הבולטים בכל תחום ותחום, עם מוצרים מן השורה הראשונה. מקצועיות מצד אחד ורשימה נאה של פריטים באיכות גבוהה בקישור זה יוצרים את המקום שהופך להיות הבחירה הטבעית עבור כל אדם שמחפש אחר המקום האחד שמכיל את כל אלה יחדיו.