בשעה טובה חברה יקרה או קרובת משפחה ילדה והביאה חיים לעולם? אין ספק כי מדובר בתקופה מרגשת ומיוחדת מאד ואתם בוודאי מעוניינים להעניק לה מתנה יפה שתראה עד כמה אתם שמחים בשבילה, מעריכים אותה ומאחלים לה בריאות ונחת בגידול התינוק החדש. עם זאת, במיוחד בימים הראשונים לאחר הלידה, היולדת צריכה קצת זמן התאוששות לעצמה וזה לא רעיון טוב להגיע אליה ומה שאפשר לעשות במקרה הזה הוא לשלוח מתנה יפה עם שליח שתעשה טוב על הלב. מחפשים רעיונות מקוריים? הנה כמה שאולי יתנו לכם השראה.

מתנה טעימה תמיד עושה את העבודה

אם אתם לא רוצים להסתבך עם קניות של בגדים ולא בטוחים אם יש ליולדת את כל הציוד שהיא צריכה לגידול התינוק, תמיד תוכלו לבחור במתנה טעימה שתעלה חיוך על הפנים. סושי למשל הוא רעיון מצוין, שכן אי אפשר לאכול אותו במהלך חודשי ההיריון. תוכלו לרכוש משלוח מתנה ליולדת של מגש פירות גדול ומפנק, סושי שוקולד ובעצם כל דבר טעים שעולה על דעתכם.

שובר לטיפול ספא

דמיינו את הסיטואציה הבאה: יולדת שאתם מאד אוהבים נמצאת בבית החולים או בבית בימים הראשונים שלאחר הלידה והיא רק מחפשת את ההזדמנות לנוח ולצבור כוחות. לפתע מגיע אל הבית שליח עם מעטפה קטנה ובתוכה שובר חגיגי לטיפול ספא הכולל עיסוי מפנק, שימוש במתקני הסאונה והג'קוזי וארוחת בוקר עשירה. אין יולדת שלא תשמח מאד להזדמנות להשאיר את הילד עם האבא או עם סבתא וללכת לכמה שעות של רוגע ופינוק.

מארז לידה מפנק

למרבה האירוניה נשים רבות לא מתכוננות כראוי לחיים עם תינוק ואם יש לכם מעט ניסיון תוכלו בהחלט לפרגן במתנה שתתן הרבה מרווח נשימה. אפשר לשים במארז בקבוקים, מוצצים, חיתולים, תחליפי מזון ובעצם כל דבר שתינוק צריך בימיו הראשונים מניסיונכם.

כך או כך, זכרו כי אם תשלחו מתנה מרגשת ישירות אל היולדת תוכלו בהחלט לשמח אותה בימים הראשונים לאחר הלידה מבלי לחשוש שביקור שלכם מעיק או לא מתאים בתקופה הרגישה הזאת.