המאמר באדיבות http://macolet.net

עובדים שמעבירים את יומם במשרד, מרגישים בסיבת העבודה שלהם כמו בבית ולאו דווקא במובן של ההרגשה הנוחה שהם צריכים לקבל, אלא יותר במובן שהם יכולים לעשות שם כל מה שהם עושים בבית, אז אולי הם לא צריכים מיטות וכדומה אבל שסביבת העבודה תספק להם את כל הצרכים שלהם ושירגישו נעים.

בכל משרד שעובדים בו אנשים רבים, בדרך כלל יש מטבח מאובזר לטובת העובדים. קפה בכל שעות היום וכו'. היתרון של להעניק הרגשה נעימה וביתי במשרד הוא גדול ומשמעותי מאוד עבור העובדים ומנהל המשרד.

אחד הדברים שיכול מאוד לשדרג לעובדים שלכם את היום, מה שיועיל לכם בתפוקת העבודה זה אספקת עוגות למשרד. לדבר זה יש יתרונות רבים שלאחר שתבינו אותם אין לי ספק שתתחילו לדאוג לאספקת עוגות למשרד מידי יום.

עבודה רגועה ויעילה

עובד שנכנס בבוקר לעוד יום עבודה, ניגש למטבחון, מכין לעצמו כוס קפה עם עוגות בצד, יעבוד עם מצב רוח טוב יותר ובאווירה נוחה יותר. אנשים במשרד יסתובבו רגועים יותר כשיש להם מה לנשנש בעת רעב, שלא בזמן ההפסקות והארוחות.

אין ספק שכאשר יש אספקת עוגות למשרד מידי יום, ובכל שעה שהעובד ירצה הוא יוכל לפנות לארון או למקרר במטבח ולאכול לשובע נפשו, תשרה אווירה נעימה יותר בלי 'עצבנות רעב' וכדומה. כמו כן עובדים שבעים שמרגישים בבית עובדים טוב יותר וגם חושבים יותר על טובת המשרד ומה עוד אפשר לעשות לתועלת כולם.

ישנם כיום חברות רבות שמציעות שירות אספקת עוגות למשרד, המטרה העיקרית היא לתת לעובדים תחושה ביתית כיפית. לכם כמנהלי משרדים נשאר רק להרים טלפון ולדאוג לאספקה קבועה של עוגות לטובתכם ולטובת העובדים.