השיגעון הצמרירי שהטריף את העולם. הם באים בשלל אורכים, צבעים, צורות, הדפסים ודרגות רוך. מאז שהם התחילו לצאת לשוק, עלתה בי השאלה – איך אף פעם לא שמתי לב לגרביים שלי? למה לא להשקיע בהם קצת? שיהיה לנעליים שלי קצת עניין. גרביים מעוצבים בשנת 2021, הם בהחלט ביג דיל.

שים גרביים אתה תהיה חולה בסוף

סבתא… בסוף היא תמיד צודקת. ואם כבר גרביים, אז למה שלא יהיו מעוצבים?
כנראה שהדאגה המוגזמת של סבתא נתנה למישהו השראה לייצור המוני של גרביים מעוצבים אשר ממש נכנסו לתחום כפריט אופנה מן המניין. אז זו הזדמנות טובה לומר לסבתא – תודה.

גרביים מעוצבים – מוסיפים קצת צבע לחיים

בשנת הקורונה שבאה עלינו 'לטובה', למדנו להעריך את הדברים הקטנים, הנסתרים. אלה שביום יום בקושי יוצא לנו לחשוב עליהם. כמעט ואין אחת או אחד שהשיא שלהם היה משלוח של גרביים מגניבים וצבעוניים באמצע סגר. זה כיף לאהוב את הלוק שלנו גם בתוך הבית או כשאבוקדו עם פנים מבצבץ לו מהנעל שלנו.

מתנה שתמיד כיף לקבל

מה גם שהגרביים המעוצבים באופן רשמי מרחיבים את רשימת האפשרויות למתנה וזה תמיד מבורך. לכל אחד קורה שהוא לא יודע איזו מתנה לקנות לחבר טוב, בת זוג, אח או כל אדם קרוב אחר. עם הגעת הגרביים המגוונים הללו כך נפתרו הרבה דילמות להרבה מאוד אנשים.

קולקציית 2021 הייתה מגניבה? חכו ל- 2022

במגוון ההדפסים המגניבים והצבעים המשוגעים ש- 2021 הציגה לנו, קשה מאוד להתחרות. מה היה לנו? אוכל, בעלי חיים, אומנות, טבע, לייף סטייל, שלל צבעים ועוד. עכשיו אנחנו עומדים בפתחה של חורף חדש בשנה חדשה וסקרנים עד מאוד אילו גרביים מטריפים יפקדו אותנו בשנת 2022.

אולי יעניין אותך גם גרביים עם צורות