חתימה הינה קובץ אלקטרוני המצורף למסמך חוקי המאפשר לאדם שחתם עליו לוודא שהמסמך נותר ללא שינוי מרגע חתימתו בצורה אלקטרונית דרך מחשב, לפטופ ואפילו סמארטפון. במאמר זה, נדאג לעדכן אתכם למי החתימה הדיגיטלית רלוונטית.

 

למה זקוקים לחתימה דיגיטלית

בעולם בו כולנו זקוקים לחיסכון בזמן, אנחנו יכולים לחסוך את הדרישה לחתימה על מסמך חוקי שמחייב פגישה פיזית בעזרת האפשרות הזו. בכל זמן, ובכל מקום ניתן לשלוח כל מסמך הדורש הסכם חתום בכתב ולאפשר לאדם אשר מקבל אותו לקרוא ולחתום עליו בקלות ובכל מקום. החתימה הזו מחייבת ומאפשרת זיהוי קל של החותם בדיוק כמו חתימה רגילה, אך בניגוד לחתימה רגילה אין צורך בקרבה הפיזית של החותם.

 

האם חתימה דיגיטלית זהה לחתימה רגילה

חתימה דיגיטלית כמו חתימה רגילה מאפשרת לזהות את האדם החותם על המסמך, צ'ק, חוזה, קבלה וכו'. החתימה האלקטרונית מונעת שינוי במסמך לאחר שנחתם והיא מעולה במסמכים אלקטרוניים בהם קשה יותר לעקוב אחר השינוי במסמך לאחר שנחתם, הדבר מאפשר רשת ביטחון גם לחותם וגם למחתים להתחייב על העסקה בה הם חתומים. לכן, חתימה זו בעלת תוקף של חתימה רגילה על קבצים דיגיטליים ובעלת תוקף חוקי ומשפטי במדינת ישראל.

 

מי צריך חתימה דיגיטלית

משרדי עו"ד, בעלי חברות וכן כל בעל עסק אשר מפיק מסמכים בינו לבין לקוחותיו יכול וזקוק לחתימה בכדי לסגור עסקאות ולאמת חוזים. בעזרת החתימה הדיגיטלית אתם לא צריכים לקבוע פגישה, ותוכלו להיות בטוחים שלא יבוצעו במסמך שינויים מרגע חתימתו. הדבר חוסך לכם בזמן – החל מכסף, וניירת מיותרת.

 

לסיכום

בעולם שהולך ומתקדם דיגיטלית, כל אחד יכול ומסוגל לזייף מסמכים בקלות. בעזרת חתימה דיגיטלית אתם מאפשרים לכם וללקוחותיכם ביטחון, יעילות וזמינות בכל רגע נתון. לעוד פרטים ושאלות בנוגע לחתימה דיגיטלית בקרו באתר ומלאו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר – חברת CloudCom שירותי ענן.