מזל טוב! אתם עומדים בפני רכישה של דירה חדשה ואין מאורע מרגש מזה. אך לצד רגשות האושר העזים אתם לטח מרגישים גם לא מעט תחושות של פחד וחרדה ואין ספק כי מדובר בתחושות מובנות. רכישת דירה הינה אחת הרכישות הגדולות ביותר אותן אנו עושים במהלך חיינו ואיננו רוצים לגלות כי לא עשינו את כל הבדיקות הנכונות. בדיוק לשם כך יש צורך ביועץ משכנתאות.

מהי משכנתא במימון ישיר

עבור רובנו החלק המטריד ביותר בכל תהליך של רכישת דירה היא ללא ספק המשכנתא. המשכנתא הינה מעין הלוואה אותה אנו לוקחים לרוב מהבנק על מנת להשלים את הסכום הנדרש לנו לרכישת דירה. כיום משכנתא עומדת על סכום של 70 אחוזים מערכה של הדירה כשאר 30 האחוזים הנותרים הינם ההון העצמי אותו צברתם במרוצת השנים.

משכנתא במימון ישיר, לעומת המשכנתא המוכרת לכולנו הינה משכנתא אותה ניתן לפרוס לאורך שנים רבות יותר. תוכלו לפרוס את תשלומי המשכנתא על פני 30 שנים מה שיפחית את גובה התשלום החודשי. אין ספק כי עבור ישראלים רבים אשר מתקשים לעמוד בתשלום חודשי גבוה מדובר באפשרות מצוינת. זוהי משכנתא חוץ בנקאית ולכן התנאים שלה הינם גמישים ונוחים יותר ומתאימים עבור כל מי שלא מוצא את הדרך לקחת משכנתא דרך הבנק.

הבחירה במשכנתא במימון ישיר

מרבית הישראלים זקוקים למשכנתא על מנת לרכוש דירה חדשה אך פעמים רבות אנו עומדים מול ההחזר החודשי ומרגישים כי לא נוכל לעמוד בו. במקרים מעין אלו ניתן לפנות לגופים חוץ בנקאיים על מנת לקבל פריסת תשלומים גבוהה יותר שתתאים לכיס הפרטי שלנו. על מנת לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם אל תהססו לפנות ליועץ משכנתאות אשר יכוון אתכם נכונה.