כל הנושא הזה של צ'קים ממותגים מקבל היום מקום של כבוד בכל מה שקשור למקומות נחשבים כמו משרדים מכובדים, בתי עסק נחשבים, ארגונים בעלי שם או מוסדות ציבור מכובדים. בכל המקומות הנחשבים אותם ציינו לעיל, שמים דגש על המיתוג של המקומות הללו ועל השם הטוב שאלו מנסים ליצור.

אז אחד מהמוצרים החשובים ביותר עבור כל מוסד מהסוג הזה אלו הם הצ'קים הממותגים.

מה זה אומר צ'קים ממותגים?

אז בעבר היו לנו את הצ'קים הביתיים גם בבתי העסק. המדובר היה בפנקס ש'קים אותו הזמינו בבנק ובו היו ממלאים באופן ידני את הסכום במספרים ואת הסכום במילים. אך עם הזמן הבינו כי השיקים הללו לא באמת מסוגלים לתת אתה מענה המדויק והנכון מה שגורם לכך כי התחושה שמתקבלת בקרב כל מי שמקבל את השיק היא תחושה של חוסר מכובדות, חוסר מקצועיות וחוסר ערך והערכה של בית העסק אל עצמו וכמובן גם אל האנשים שאמורים לקבל את השיקים הללו.

כך נולד למעשה הצורך בהדפסה של צ'קים ממותגים.

הצ'קים הממותגים הם צ'קים מיוחדים לבית העסק. יש עליהם את המיתוג של בית העסק, הם נראים מהודרים ומכובדים והם אף מודפסים בשיטות מתקדמות כאשר המטרה היא ליצור מוצר מאוד מרשים ומאוד מכובד.

הצ'ק הממותג הוא למעשה צ'ק ככל צ'ק אחר אך הוא רק נראה שונה מהבחינה החיצונית. אז כאן אנחנו מגיעים לשאלה – האם כל בנק מכבד צ'קים ממותגים?

התשובה שלנו היא שלא כל מי שיש לו מדפסת יכול להדפיס צ'קים. כי הצ'ק הוא מוצר שחייב להיות מודפס עם כל אמצעי הבטיחות ועל פי כל הכללים.

כאשר הצ'ק מודפס בהתאם לדרישות החוק הוא גם יכובד על ידי כל הבנקים.

אולי יעניין אותך גם הדפסת צ'קים ממוחשבים