נשירת שיער היא תופעה שמאפיינת לא מעט אנשים בארץ ובעולם, והחיפוש אחר שיטות חדשניות שיסייעו למנוע את התופעה או לטפל בה, הפך לשכיח יותר ויותר. אחד המכשירים הייעודיים לטיפול בבעיה הוא הדרמה רולר, ועליו נדון במאמר שלפניכם.

דרמה רולר? מה זה בכלל?

לא קל להתמודד עם נשירת שיער, ובייחוד אם היא מורגשת, לכן אין זה מפתיע שמידי שנה ניתן להבחין בשיטות חדשות ופורצות דרך בתחום. דרמה רולר הוא מכשיר ייחודי שנמצא בשימוש כבר לא מעט שנים, זאת בשל העובדה שהוא מסייע לשפר את ייצור הקולגן בעור. המכשיר בנוי באופן כזה שחלקו העליון עשוי פינים שמנקבים את העור. נשמע מוזר? ובכן ממש לא. ניקוב העור הוא החלק המרכזי של המכשיר, מאחר והוא מאפשר לזרז את זרימת הדם ולעודד הצמחת שיער. פה נעצור לציין שישנו מאמר בנושא דרמה רולר לשיער במגזין balding, ומומלץ לקרוא אותו על מנת להעמיק את הידע בנושא.

חשוב לומר שיש מגוון רחב של מכשירי דרמה רולר, כך שתוכלו לבחור את המכשיר האידיאלי ביותר בעבורכם, הן מבחינת העלות, והן מבחינת סוג היצרן ועיצוב המוצר.

אופן השימוש במכשיר

השימוש בדרמה רולר אינו מורכב, והוא בהחלט עשוי להתאים ללא מעט אנשים. ראשית חשוב לבחור את האזור שבו מבקשים להתמקד, כשיש לבצע את הטיפול באזורים קטנים בכל פעם (ולהימנע מטיפול באזור גדול מידי, מהסיבה הפשוטה – התוצאות יגיעו לאט יותר). לאחר שבחרתם את האזור האידיאלי לטיפול, יש לגלגל את המכשיר על גבי הקרקפת, ופה נציין שסביר להניח שתרגישו עקצוצים (בשל ניקוב העור). חשוב להדגיש שיש להשתמש במכשיר באופן עדין ובהדרגה על מנת לוודא שאתם לא פוצעים את עצמכם או תולשים שיער.

בגדול, את התוצאות תוכלו לראות לאחר מספר חודשים, כשכמובן מדובר בדבר אינדיווידואלי. חשוב להתמיד בטיפול על מנת להמשיך ולראות תוצאות. כמו כן, נציין כי המכשיר יכול להתאים לגילים שונים, גם למבוגרים וגם לצעירים.

שנסכם?

דרמה רולר הוא מכשיר שעשוי לסייע לכם למנוע את נשירת השיער, ולעודד הצמחת שיער תוך מספר חודשים. את המוצר ניתן למצוא בכמה וכמה חנויות, ואף ניתן להזמין אותו אונליין. באמצעות שיטת הטיפול הייחודית של המכשיר, ניתן לראות תוצאות תוך פרק זמן קצר יחסית, ובו בזמן יש להקפיד ולהתמיד בטיפול.