חול רטוב מתחת לריצוף איננו תופעה נדירה. מדובר בסיוט לא קטן שיש לטפל בו בהקדם האפשרי וזאת בין היתר בכדי למנוע נזקים בלתי הפיכים למבנה. 

הזמינו ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף >>>

ממה נובע חול רטוב מתחת לריצוף?

חול רטוב מתחת לריצוף עלול להופיע בשל כמה סיבות, למשל: כאשר האיטום איננו איכותי, פיצוצים בצנרות, מים שנכלאו מתחת לרצפה בשל הנזילה, כך בדיוק הם עולים מעל פני השטח וגורמים לרטיבות.

לא קיים מצב בו תוכלו להתגורר במבנה שהוא רטוב, יש לטפל בבעיה באופן מידי, ללא דחיות, ולהזמין חברה אשר תדע לאתר מאין נובעת הנזילה, זאת באמצעות מצלמות תרמיות וציוד מתקדם.

הזמנת חברה לאיתור נזילות

בכל מקרה של נזילות מתחת לרצפה, יש להזמין חברה העוסקת בייבוש תת רצפתי, כל זאת ללא שבירת קירות או מרצפות. היא תבצע את המלאכה בעזרת ציוד מתקדם, כך שהעבודה תהיה יעילה ומהירה.

רטיבות מתחת למרצפות נפוצה יותר במבנים ישנים, זאת בשל צנרות שאבד עליהן הקלח. כך בדיוק הן עלולות להתמלא באבנית, הלחץ של המים עלול לגרום למצב שנוצרים סדקים, ולכן ייתכן כי המים יחלחלו מתחת לרצפה.

מה חשוב לעשות?

הדבר החשוב והמשמעותי ביותר הוא לייבש את החול מתחת לרצפה, אולם עוד לפני כן יש לאתר את מקור הנזילה. יש להזמין כמה שיותר מהר חברה העוסקת בייבוש חול תת רצפתי, זאת מכיוון שקיים סיכוי די סביר לנזקים משמעותיים, ואף אחד לא ירצה להגיע למצב שהוא בלתי הפיך.

בלי בלגן

בימים עברו בכדי לייבש רטיבות תת רצפה, היו צריכים לשבור קירות ומרצפות, אולם כיום ובאמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות אפשר להימנע מכך בקלות. ישנן שיטות שונות ומכשור באמצעותו מאתרים את מקור הנזילה בצורה מדויקת.