מתקן לייבוש כלים – למה חשוב שיהיה עשוי מחומר איכותי

איזה מתקן לייבוש כלים יש לכם בבית?

קיימים כמה וכמה סוגים של מייבשי כלים אשר כל אחד מהם מציע מענה אחר. ישנם מייבשי הכלים העשויים פלסטיק וישנם אלו אשר עשויים אלומיניום. יש מייבשי כלים שהם מתקנים אותם אנחנו מניחים על השיש וישנם המתקנים הקבועים בתוך הארונות.

יש גם את המתקנים הנשלפים מתוך הארון אשר אלו מקילים עלינו את סידור הכלים בתוך המייבש כמו גם הפינוי שלהם בעת הצורך.

איכות – לפני הכול

כאשר אנחנו באים לבחור את מייבש הכלים שלנו, אנחנו צריכים לחשוב היטב מהם הצרכים שלנו ומה אנחנו רוצים. אך לפני שאנחנו באים לבדוק את האפשרויות השונות, חשוב קודם לכן לשים לב לחומר אשר ממנו מיוצר מייבש הכלים.

  • מייבשי כלים מאלומיניום – ישנם מייבשי כלים אשר אלו עשויים מחומר אלומיניום שהוא אינו איכותי. החומר נוטה עם הזמן להתקלף, הוא נוטה להיהרס, הוא מחליד והוא הופך להיות מאוד לא סימפטי ונוח לשימוש.
  • מייבשי כלים מפלסטיק – מנגד יש כאלה הטוענים כי מייבש כלים מפלסטיק, הוא ורק הוא יעניק תא מענה המושלם. על פי ורב יהיו אלו האנשים שמאוכזבים ממייבשי הכלים מאלומיניום שאינו איכותי.

אז נכון שהפלסטיק לא סובל מכל הבעית אותם מנינו לעיל, כמו חלודה, קילוף והרס של החומר. אך הפלסטיק אף הוא אינו כליל השלמות. מייבשי הכלים מפלסטיק מאבדים לא פעם 'שיניים' ועלך כן הם כבר לא ממש נוחים לשימוש. מה גם שהצטברות של מים על גבי פלסטיק מהכלים הנוטפים, יוצרים אבנית שקשה מאוד להיפטר ממנה. האבנית נצמדת היטב למשטחי הפלסטיק ומייבשי הכלים הופכים להיות לגמרי לא אסטטיים.

  • מייבשי כלים מאלומיניום אל חלד – אז מה שנשאר לנו זה האלומיניום האיכותי, החומר שהוא אינו מחליד, הוא אינו נהרס והוא ממשיך להוכיח את עצמו גם לאחר זמן רב.

החומר הזה מתעלם מהמים הנוטפים, הוא אינו צובר על עצמו שכבות של אבנית ולמעשה הוא מעניק מענה מושלם.

לאחר שנבחר את החומר המתאים באתר של אדר סטור, נחליט מה מייבש הכלים האולטימטיבי עבורנו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם