עגילים לתנוך – כל הטרנדים החמים

עגילים לתנוך האוזן הם עגילים מבוקשים ונפוצים מאוד, והם מתאימים לתינוקות וגם לגילאים גדולים יותר. העובדה שתנוך האוזן הוא אזור רך וניכר לעין, עושה את העגילים לתנוך לתכשיט בעל נוכחות רבה והשפעה ניכרת על המראה. התחום מתפתח ומתקדם, וחלים בו שינויים במהלך השנים. יש גם טרנדים חמים ועיצובים מלהיבים שמאפשרים לכל אחד לענוד עגילים מתאימים לפניו ולטעמו.

הטרנדים החמים בתחום

  • פעם המילה תכשיט הייתה קשורה בקשר הדוק למתכת הזהב או הכסף. אך כיום – יש מגוון חומרי גלם שמהם מייצרים את העגילים לאוזן. כמובן שייצור העגיל תמיד יתחשב ברגישות האוזניים ויבחר מרכיבים היפו אלרגניים, אבל בהחלט משולבים כיום אבנים בצבעים שונים וכן חומרים מגוונים בעלי אפקטים מיוחדים.
  • עגילים צמודים לאוזן אלו עגילים בעלי יופי מיוחד. וכיום יש שפע של עיצובים ומגוון רחב מאוד של אפשרויות. מה שאומר שניתן לבחור עגילים בעלי עיצוב מלהיב ובצורות ייחודיות שמעניקות לפנים שלנו את המראה הרצוי. זו יכולה להיות אות, צורת חיה מסוימת וכן הלאה.
  • עגילים תלויים – עגילים תלויים הם תמיד בולטים יותר, במיוחד אם הם תנועתיים ונעים הנה והנה. העגיל התלוי מגיע באורכים שונים, ולפי טעמו של העונד ייבחר העגילים הרצוי.
  • עגילי חישוק – אין ספק שעגילי חישוק הם עגילים קלאסיים שמוכרים בעולם התכשיטים זה עידן ועידנים. אם כי התחום מתחדש ומציע אפשרויות מרעננות. ניתן לתלות על החישוק תליון, לבחור חישוק משובץ או לגוון בין חישוקים בגדלים שונים.
  • צבעים – צבע מוסיף המון לפנים, במיוחד אם הוא צבע מתאים או גוון מיוחד. עגילים לתנוך שמשלבים בתוכם אבנים צבעוניות או שהעגיל עצמו עשוי מחומר גלם בעל גוון ייחודי מחמיאים מאוד ומהווים בחירה אהובה על רבים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם