חד פעמי ידידותי לסביבה – כי יש לנו דרך להשפיע

השימוש בכלים חד פעמיים תופס תאוצה לאור הנוחות הרבה בהכנת מטעמים ובאירוח בכלים חד פעמיים ללא צורך בשטיפת הכלים לאחר הכנת המזון והארוחה, זורקים הכול בשקית אחת לזבל ואין כמויות של כלים להדחה. 

הנזק לסביבה 

כלים חד פעמיים רבים עשויים מחומרי פלסטיק (בדקו כוסות פלסטיק טובות) שלוקח להם תקופות ארוכות מאד כדי להתכלות. לכן השימוש בסוגים מסוימים של כלים חד פעמיים יוצר נזק משמעותי לסביבה. כדי לצמצם את הנזקים החלו בשנים האחרונות לייצר ולמכור כלים חד פעמיים אשר עשויים מחומרים מתכלים. פרק הזמן עד שהמוצרים הללו מתכלים הוא קצר הרבה יותר ולכן לא נגרם נזק לאיכות הסביבה.

המודעות ההולכת וגוברת לאיכות הסביבה ולנזק שיוצרים הכלים החד פעמיים, מטה לאט לאט את הכף והלקוחות מעדיפים לצרוך את הכלים הממוחזרים, או האיכותיים יותר שמסוגלים להתכלות במהירות.

מוצרים מתכלים 

בין המוצרים המתכלים אפשר למצוא כוסות בכמה גדלים ובכמה צורות, צלחות חד פעמיות מגוונות, כלי הגשה, כלים לשימוש לצרכי אפייה. כמו כן כלי הגשה רבים כמו מגשים, כלים המיועדים לאירוח בשלל אופציות.

החשיפה והמודעות למוצרים הללו מאפשרת לנו ולכל העולם לעבור אט אט למוצרים הללו תוך הכרת החשיבות הרבה של פעולה זו ובמקביל לזנוח את השימוש בכלים שאינם מתכלים. מגמה זו מתרחשת לא רק בישראל אלא אפשר לראות אותה גם בכל המדינות המתקדמות מעבר לים.

מכירה של מוצרים חד פעמיים מתכלים

זו הסיבה שבאתר האינטרנט שלנו אפשר למצוא הרבה מאד מוצרים מתכלים לשימוש יום יומי, להכנת מזון, אחסון מאכלים, שיווק של מוצרים בחברות העוסקות בהסעדה, בתי קפה, מסעדות ועוד. זו התרומה שלנו למען איכות הסביבה שכל כך חשובה ברחבי הגלובוס. 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תיקי גב מעור

תיקי גב מעור

אין ספק כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של תיקי גב מעור. מדובר על תיקים נפוצים ופופולאריים, במיוחד בזכות המראה המיוחד שלהם

קרא עוד »