חיפוי רצפה אפוקסי הוא בין החידושים המדוברים ביותר בעולם העיצוב בשנים האחרונות. שורה ארוכה של יתרונות הופכת את האפוקסי לחיפוי רצפה מועדף במקרים רבים.

אז מה הופך את חיפוי אפוקסי למבוקש כל כך?

חיפוי רצפה אפוקסי בעל עמידות גבוהה

אפוקסי הוא חומר עמיד במיוחד. לכן, חיפוי רצפה אפוקסי מעניק לרצפה שכבת מגן חזקה במיוחד, שאינה נפגעת ממים, שחיקה, בלאי, ושריטות. הוא עמיד גם בפני חומרים כימיים ולכן קל מאוד לנקות אותו ללא חשש, אך ניתן להשתמש בו גם במפעלי תעשייה למשל, בהם נעשה שימוש בחומרים כימיים.

עמידותו הגבוהה בפני עומסים ומשקלים גבוהים, הופכת את חיפוי רצפה אפוקסי אידיאלי עבור חניונים, מקומות בהם משנעים משאות כבדים, מקומות בהם מתקיימת תנועה אינטנסיבית של כלי רכב וכן עמידות יוצאת דופן בפני תנאים קיצוניים של חום וקור.

אחידות עיצובית

אחד היתרונות של רצפת אפוקסי, הוא גם האחראי לכך שחיפוי רצפה אפוקסי הפך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. האפשרות ליצור רצפה אחידה בצבע, במראה ובמרקם שלה.

ניתן ליצור רצפת אפוקסי ללא תפרי חיבור, ללא רווחים, ברמת גימור גבוהה, ללא שברים או שימוש באריחים.

פונקציונליות זה שם המשחק

אפוקסי אינו מחליק ולכן הוא מתאים מאוד בתור ריצוף למקומות בהם שוהים, או גרים אנשים עם מוגבלויות בתנועה וכן לילדים קטנים ולבסוף – זהו חיפוי רצפה קל מאוד ליישום ולכן גם עלויות ההתקנה של חיפוי רצפה אפוקסי אינם גבוהות.

לסיכום

חיפוי רצפה אפוקסי הוא בעל יתרונות רבים וחשובים, שהופכים אותו לאחד מכל מגוון חיפויי רצפה חלקים אופטימליים למטרות שונות וכן לאלמנט עיצובי מבוקש במיוחד.
מעוניינים לראות איך היתרונות של חיפוי אפוקסי יכולים לשפר לכם את החיים? צרו איתנו קשר!