כל הנושא של מתנות עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות. עד לפני זמן לא רב, יכולנו להפתיע באמצעות פריטים שימושיים רבים אשר אלו ניתנו כמתנה. כולם שמחו לקבל כלי בית, ביגוד, כלי מיטה, מגבות וכדומה כמתנות. היו לכך שתי סיבות. ראשית המחירים של אלו היו יקרים ביחס להיום כך שלא כל אחד יכול היה לפרגן לעצמו כל מוצר שעלה בדעתו או שאליו הוא נזקק. מנגד, האפשרויות מבחינת אשראי היו מוגבלות. אנשים השתמשו בכסף מזומן ולא יכלו לרכוש מוצרים בכסף שלא היה ברשותם. ברור אם כן כי מוצרים שימושיים רבים לא נקנו. אם הם התקבלו כמתנה, הם בהחלט גרמו לשמחה גדולה.

המתנות שתתנו ליולדת של שנות האלפיים

בשנות האלפיים המצב שונה לחלוטין משתי הבחינות אותם פרטנו לעיל. האפשרויות רבות יותר מבחינת קנייה באשראי. כך גם המחירים הפכו להיות הרבה יותר נוחים והגיוניים וכל אחד מסוגל לרכוש לעצמו כמעט כל מה שרק עולה בדעתו.

ברור כי מדובר ביתרונות מהותיים עבור כל האוכלוסייה. אך בכל זאת נגרמת אי נוחות  עבור אלו שרוצים לרכוש מתנה או להפתיע בן משפחה במוצר שעדיין אין לו.

זו בדיוק הסיבה כי היום קיימת המלצה להעניק שוברי מתנה. אלו מהווים למעשה חלופה הכי משמחת והכי שווה עבור כל אחד. מי אינו נהנה להיכנס לחנות כלשהי ולבצע בה קנייה בלי שיהיה עליו לשלם דבר בסיום הרכישה?

בררו עכשיו לגבי שוברי מתנה באתר Coolbaby:

http://www.coolbaby.co.il/

שובר מתנה – זה מה שהיולדת רוצה!

אם תבחרו להעניק ליולדת שובר מתנה, היא תשמח לממש אותו ותיהנה ממנו מאוד יותר מכל מתנה אחרת. רבים הם אלו שאינם מסוגלים להתאפק והם נכנסים לחנות של מוצרי התינוקות ורוכשים מכל הבא ליד על מנת להעניק ליולדת. הם לא מבינים כי בזה הם משמחים את עצמם בלבד. כי היולדת למעשה לא באמת תשמח במתנה הזו אם המוצרים לא יהיו לטעמה או במקרים אשר בהם היא כבר רכשה בעצמה את אותם המוצרים.

שובר המתנה ישמח אותה פי כמה וכמה למרות שבעת נתינת המתנה לא תחושו שאתם מוסרים לידיה חבילה גדולה ומרשימה…