כאשר אירוע חשוב מתקרב אנחנו חושבים איך אפשר לשפר אותו, במידה ומדובר באירוע מכירות, מסיבת תחפושות, יום הולדת או חתונה או שאתם פשוט רוצים להזמין לקוחות לבקר בעסק שלכם בדרך נחמדה, כנראה שחשבתם על השכרת בובות ענק. אם אתם מבולבלים או פשוט רוצים לדעת איזה סוגי בובות ענק ניתן להשכיר, המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

אז מה זה בעצם בובות ענק

בובות ענק הינן תחפושות ענק בדמות חיות, יצורים מהאגדות, דמויות מסרטים וסדרות אהובות או דמויות דמיוניות לחלוטין, ראו כאן את המבחר https://www.bubabuba.com/purim-costumes. בובות הענק הן חליפה עשויה חלק אחד והמטרה שלהן היא לבישתן על מנת להרים את האווירה באירועים שונים.

דוגמאות לבובות ענק להשכרה

בובות ענק בדמות השודדים מבית הנייר. מי לא שמע על הסדרה שהרעידה את הארץ ואת העולם בתקופה האחרונה. כיום ניתן לשכור בובות ענק בדמות השודדים מבית הנייר ולהכניס פלפל לכל אירוע.

אדון פופ (Mr Poop). אם אתם משתמשים בוואטסאפ ובאפליקציות שליחת הודעות גם לצרכי הנאה, פנאי ובדיחות, כמעט בטוח שנתקלתם באימוג'י של מיסטר פופ. מיסטר פופ נחשב לאחד מהאימוג'ים הנפוצים ביותר בהודעות בשנה האחרונה ולא בכדי, הוא אימוג'י מעורר צחוק.

בובת ענק בדמות אריה. לא רק בג'ונגל או בגן החיות, בזכות בובות הענק בדמות האריה של "בובה בובה" https://www.bubabuba.com ניתן למצוא אנשים בדמות אריה גם באירועים ואפילו ברחוב.

אוהבים כלבים? אהבתם את הסרט "101 כלבים דלמטים"? התמזל מזלכם ויש גם בובות ענק בדמות כלבים דלמטים. ישנם גם בובות ענק בדמות כלבים רגילים. אתם יכולים להיות כלב ליום אחד, ואפילו כלב דלמטי!

בובת ענק בדמות דינוזאור. חושבים שנולדתם בתקופה הלא נכונה? צאו לאירוע מגניב והתלבשו בדמות דינוזאור מהעת העתיקה.

קנגורוים, לא רק באוסטרליה. כימות בובות ענק בדמות הקנגורו האהוב. אתם מוזמנים ללבוש בובת ענק בדמות קנגורו ולנסות לקפוץ למרחק.

לא יכולים להעביר יום מבלי להמתיק את התה עם דבש? במקרה כזה יתכן שהחיה האהובה עליכם היא דבורה. אם אתם רוצים להסתובב באירוע ולזמזם את המנגינה, אין דרך טובה יותר לעשות כן מאשר לבישת בובת ענק של דבורה.

בובת ענק או תחפושת זה לא משנה איך תקראו לזה, העיקר שתתאגנו בזמן! קבלו כאן טיפים לבחירת תחפושת לפורים