המאמר באדיבות https://srafim.co.il

הציוד של המפעל שלך הוא כנראה הדבר הכי חשוב שיש אחרי עובדים מצויינים. הרי כל בעל מפעל יודע היטב כי פיריון איכותי של יום עבודה הוא נגזרת של ציוד איכותי שיאפשר לעובדים לעבוד על הצד הטוב ביותר בכל יום מחדש. אלא שכמו במקרים אחרים, על ציוד טוב חשוב לשמור. לא רק משום שמדובר על מה שמאפשר לעובדים לעבוד היטב אלא גם משום שציוד שנועד למפעל הוא לא זול, כל פגיעה בו עלולה בסופו של דבר להיות מה שיעלה למפעל לא מעט כסף בסופו של דבר. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד להקפיד על כך שהציוד כולו יהיה מוגן היטב במה שמאגד בתוכו את כל הטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום, כדי שאתם תוכלו לנשום לרווחה ולהרגיש ביטחון, שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות. 

הגנה מפני דלקה

קודם כל אנחנו צריכים להגיד כי ישנם כל מיני דברים שעלולים להביא לנזק. בין השאר אנחנו מדברים על מה שהוא התנגשות של כלי רכב אחד בשני, רכב בסחורה, על כך עוד נדבר בהמשך. מטבע הדברים, מפעלים רבים מאחסנים חומרים דליקים ובחודשי הקיץ החמים במדינה כמו שלנו מדובר על מפגע של ממש. לכן חשוב למגן את כל הציוד בחומרים מונעי בעירה כדי שהתוצאה לא תהיה הרסנית. 

הגנה מפני היתקלויות

הגנה מפני התנגשות של כלי רכב או כלי שינוע בסחורה או האחד בשני לדוגמא מיגון סופג פגיעה למפעלים. מדובר על מחסומים עשויים חומר גמיש וחזק שיכול לספוג שורה של פגיעות בהצלחה בלי להיפגע. זאת כדי שיחזיק גם שנים קדימה. 

אחרון, הגנה מפני אורחים לא קרויים

אנחנו לא תמיד יכולים לדעת בוודאות מי מסתובב בשטח המפעל. חשוב לשמור על השערים סגורים שמא ייכנס מי שאנחנו לא מעוניינים שיכנס.