כאשר מדובר בילדים שלנו אנו לא משחקים וחשוב לנו לשמור על הבטיחות והנוחות שלהם בכל מקום. אם החלטתם להוציא את הילדים לצלילה כדי לצבור חוויות חדשות, להכיר את העולם המופלא של הים וליהנות מחוויה ספורטיבית בלתי נשכחת זה נהדר אולם תרצו לוודא שמסיכות הצלילה שלהם מספיק בטוחות ונוחות לשימוש. כמובן שבמתחמי צלילה מסודרים תקבלו ציוד מתקדם אולם כאשר אתם עם הילדים בים או בבריכה ורוצים לצלול מעט ולראות מה יש מתחת למים, ייתכן ותרצו להשתמש במסכת הצלילה החדשה שלנו.

למה משמשת מסכת צלילה?

כידוע במים קשה מאוד לפתוח את העיניים. כאשר מדובר במים המלוחים של הים זה על הגבול הבלתי אפשרי לראות מתחת למים ופתיחת העיניים תגרום להם לשרוף ולהיכוות. על כן, כדי לראות מתחת למים עושים שימוש במשקפת. הבעיה השנייה היא לנשום מתחת למים. לצורך כך בדרך כלל משתמשים בשנורקל המחובר לבלון חמצן שמתלווה אלינו לצלילה מקצועית. בצלילה עצמאית או חצי מקצועית ניתן להשתמש במסכות צלילה מיוחדות מבית AquaView המבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, ללא ברגים, דבקים או הצורך בבלון חמצן. 

כל מה שאתם צריכים במוצר אחד:

מסכת הצלילה החדשה לילדים (יש גם מסכה למגורים) מבית איזי ברס, הינה מסכה הבנויה בטכנולוגיה מתקדמת המונעת צבירה של אדים על המסכה ואוטמת את חדירת המים אליה. כמו כן תוכלו לראות מתחת למים ב180 מעלות ולנשום באמצעות טכנולוגיה של זרימה כפולה של האוויר כאשר מהמצדדים נושפים את האוויר ומהאמצע שואפים אותו. 

השנורקל ייחודי ובעל פטנט כך שהוא מונע את חדירת המים אל תוך המסכה ומאפשר לנשום מתחת למים באמצעותה. המסכה עשויה מסיליקון רפואי ועשויה מחומר ידידותי לסביבה. לפרטים נוספים היכנסו לאתר.