אתם יכולים לקנות פרחים כמעט בכל מקום, בחנות הפרחים המקומית שלכם, במכולת, בשווקי האיכרים ומקומות אחרים. איך תדעו שאתם קונים מוצר איכותי? מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים כיצד לבחור את הפרחים הטריים ביותר בחנויות פרחים ירושלמיות.

פרחים ירושלים 

גרים באזור ירושלים וסביבתה? נראה שאין לכם כל כך בעיה למצוא פרחים בירושלים בחנויות הפרחים הטובות ביותר. בעיר הבירה תוכלו למצוא דוכני פרחים בסגנונות ייחודיים – בדיוק כמו שאתם אוהבים. אם כמו כולנו, גם אתם מסתגרים בבית בגלל הקורונה, תוכלו גם להזמין פרחים עד לבית.

איך לדעת האם זר פרחים טוב 

מרגישים את החלק התחתון של עלי הכותרת: החליקו את אצבעותיכם בעדינות מהגזע אל קצות עלי הכותרת. עליי הכותרת של פרחים טריים צריכה להרגיש חלקים למדי. 

הקשיבו לרשרוש קלוש כשאתם מעבירים את האצבעות על החלק התחתון של עלי הכותרת. צליל זה, הוא סימן לרעננות הפרחים.

בחירת פרחים – כיצד? 

בחרו פרחים עם ניצנים שרק התחילו להיפתח, על פני אלה שכבר פתוחים לגמרי. ניצני פרחים ימשיכו להיפתח אם יישמרו באגרטל עם מים. קנו פרחים צבעונים ושושנים חתוכים סגורים לחלוטין. צבע הפרח צריך להיות גלוי בקצה הניצן, ובכל זאת הפרח צריך להיות ירוק בתחתיתו.

פרחים חתוכים 

בחרו פרחים חתוכים עם עלים בריאים למראה. העלים אמורים להופיע טריים וירוקים. הסירו פרחים עם עלים נפולים, צהובים, חומים או מנוקדים. כתמים מצביעים על הימצאותם של חיידקים בעלים. אל תקנו פרחים עם עלים עם חורים, כי זה מצביע על כך שהצמח שרץ בחרקים לפני החיתוך.

פרחים עד הבית 

בדיוק בתקופת הקורונה, הכי טוב ובטוח להזמין את פרחים ירושלים עד לבית. זה קל, נוח ויותר משתלם.