תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה ומדי כמה ימים אנו שומעים על חברים ומכרים אשר נאלצו להיכנס לבידוד משום חשיפה לחולה מאומת. אם גם אתם מכירים חבר שנכנס לבידוד ואתם מעוניינים לעשות לו או לה קצת נחמד על הלב, שלחו להם מגש פירות מפנק.

 

החברים בבידוד – השפעה על המצב רוח

בידוד או במילים אחרות סגר חברתי הוא מצב מוכר בישראל של 2021. כאן, אדם אשר נחשף לחולה מאומת ב – COVID 19 נדרש להגיע אל מלונית בה הוא ישהה בבידוד במשך 10-14 ימים ולעיתים אף יותר. אפשרות שנייה היא שהייה בבית, הרחק מחברים ומשפחה ולעיתים סגורים בחדר. כל אלו משפיע על המצב רוח של האדם ולעיתים ניתן לשמוע שאדם בבידוד נתקף בדכדוך. אם גם אתם מעוניינים להזכיר לאותו אדם שאתם אוהבים ומעריכים אותו ותהיו שם בשבילו ברגע שהוא יצא מבידוד תוכלו להפתיע אותו עם משלוח מגש פירות מפנק. תשומת הלב והססגוניות של הפירות הטריים יעודדו את רוחו. בהחלט רעיון נפלא!

 

אוכלים שטויות – הצרות של הבידוד

פעמים רבות אדם אשר נמצא בבידוד מוצא את עצמו אוכל ללא הפסקה או אוכל ג'אנק פוד, אשר משפיע על כל המצב רוח ויכול לגרום להשמנה. אם גם אתם מעוניינים לתרום לאיכות החיים של החברים אשר נמצאים בבידוד, תוכלו לשלוח להם חטיפי בריאות בדמות מגש פירות מפנק. מלבד העובדה שהם יבינו שיש מי שחושב עליהם, הם יהיו מרוצים מאוד מהפירות הטריים, הריחניים והצבעוניים אשר יעזרו להם לשמור על בריאותם.

 

החלמה מהירה באמצעות פירות

אם אחד החברים או יותר נמצאו כמאומתים לקורונה חשוב שתיקחו בחשבון שאתם יכולים לתרום במידה רבה לבריאותם ואפילו להחלמתם המזורזת. מגש פירות מפנק מכיל סוכר טבעי, ויטמינים ומינרלים אשר יעזרו לאותו חבר לחזק את גופו ואת המערכת החיסונית שלו. מעוניינים לעשות טוב לאותם חברים בבידוד? מגש פירות הוא התשובה האידיאלית למתנה ממישהו שחשוב לו מהם. אם אתם מעוניינים לפנק את החברים בבריאות ובמתיקות קצת שונה תוכלו להזמין לחבר'ה מגש פירות מפנק או פינוקי סושי שוקולד ופירות.

 

מה ניתן לשלוח לחבר'ה בבידוד?

אם בעבר מגש פירות מפנק הכיל רק את פירות העונה, נכון להיום יש סוגים שונים של מגשי פירות מפנקים אותם ניתן לשלוח לאותם אנשים אותם אתם אוהבים הנמצאים בבידוד משום חשיפה לחולה מאומת או משום היותם חולים ב– COVID-19. האפשרויות העומדות לרשותכם הן:

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לקבל החלטה באשר לאותו מגש מפנק לחבר'ה אשר בבידוד. בהצלחה! למידע נוס היכנסו לאתר פרי גנך