גריל גז או גריל פחמים? בדקנו

אין כמו על האש. נקודה. אפשר לומר כי זה אחד הדברים העיקריים שמסמלים את יום העצמאות, אך לא רק. מדובר בסוג אוכל אטרקטיבי במיוחד ובמיוחד כאשר יוצאים לשטח – לפארקים או סתם למדשאה מתחת לבית. האמת היא, שאפשר גם למנגל בחצר הפרטית או במרפסת הבית. בקיצור, הבנתם. עכשיו הלאה, מה עדיף? גריל גז או גריל פחמים?

גריל פחמים לעומת גריל גז – מה עדיף?

לכל אחד יש חסרונות ויתרונות וכל אחד צריך לבחור את מה שמתאים לו – להעדפות שלו, לתנאי השטח בהם הוא מעוניין להפעיל אותו, לתדירות בה הוא משתמש בו וכן הלאה. אבל מה שהכי חשוב, זה לקנות מכשיר מקצועי ואיכותי שבכל מקרה ייתן לכם תוצאות טובות וטעימות.

נפנף, נפנף – אוהבים לנפנף?

כשאומרים על האש, מיד עולה האסוציאציה של הנפנוף. אי אפשר מנגל בלי נפנף ולכן אם אתם כאלה, הרי שגריל הגז כלל לא מתאים לכם. בשונה מגריל הפחמים שיש בו פחמים שצריך להבעיר אותם וללבות אותם על ידי הנפנוף, הרי שגריל גז מופעל באופן חשמלי על ידי לחיצה על כפתור הפעלה ואין בו פחמים מה שמונע את הצורך לנפנף.

מה אתם מעדיפים – טעים או בריא?

אין ספק כי שום דבר לא ידמה לטעמו של בשר מעושן או צלוי על אש אמיתית ואף גריל גז, משוכלל ככל שיהיה לא יצליח לחקות את טעמו. אך מנגד, יש לציין כי בשר שנצלה על פחמים, סופג הרבה מהחומרים שנפלטים מהם והוא הופך למעשה לפחות בריא. אז כן, אם אתם מוכנים להתפשר (מעט, יש לציין.) על טעמו של הבשר ומעדיפים אותו יותר בריא, הרי שגריל גז הוא האופציה המתאימה יותר עבורכם.

המידע באדיבות טולמן ציוד פנאי

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מזון לחתולים

מזון לחתולי חצר

יש שיטענו שהם מציקים ומטרידים, עושים נזקים ומלכלכים ויש כאלה שדווקא דואגים להאכיל אותם, לדאוג להם ולמרות שהם לא מעוניינים להיות בעליהם, חתולי הרחוב קרובים

קרא עוד »