אין ספק כי רוב הנשים נכנסות לתקופה לא פשוטה לפני יום ההולדת של בן הזוג שלהן. מדובר על תקופה בעייתית במיוחד, היות ויש צורך להחליט על המתנה המיוחדת והמעניינת ביותר עבור אחד האנשים האהובים והיקרים ביותר בחייהן. אומנם נכון כי תמיד אפשר לבחור במתנה קלאסית, כמו למשל יום כיף בספא מפואר, שעון יוקרתי או אפילו כמה חולצות, אך הרבה יותר מעניין לקבל מתנה שונה ומיוחדת. ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של מתנות לגבר, החל ממתנות חווייתיות ועד למתנות מיוחדות ופחות שגרתיות. החוכמה היא כמובן לבחור במתנה שתתאים ביותר לאופי ולטעם האישי של הגבר, תוך כדי התחשבות במגבלות תקציב.

 

מתנה לגבר – רעיונות מיוחדים 

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט רעיונות למתנות באתר EK-Studio, לגבי המתנה המושלמת ביותר לכל גבר. למשל, מי שמעוניין במתנה אישית ומיוחדת, יכול לבחור בתמונה משותפת או בכל תמונה משעשעת אחרת ולהדפיס אותה על כוס, חולצה, לוח שנה וכדומה. ניתן כמובן להוסיף גם משפט מרגש או מצחיק, על מנת להפוך את המתנה לאישית יותר. כמו כן, ניתן להשקיע בגאדג'ט מיוחד, כמו למשל משקפי מציאות מדומה. מדובר על מתנה מושלמת עבור כל מי שמעוניין לעצום את העיניים ולברוח לפרק זמן מסוים מהחיים שלו. מצד שני, חובבי הבצק למשל, ישמחו לקבל במתנה טאבון חשמלי לפיצות, על מנת להכין בו מגוון רחב של פיצות, פוקצ'ות וכדומה. מעבר לכך, ניתן להשקיע במתנות מיוחדות נוספות, כגון מושב עיסוי לרכב, גיטרה חשמלית, מזוודת פוקר ועוד.

לסיכום, מתנה לגבר לא חייבת להיות שגרתית וסטנדרטית, היות וניתן להפתיע את הגבר שלכן בכל סוג של מתנה מיוחדת ומפתיעה. ניתן למשל, לרכוש עבורו כרטיס לצניחה חופשית, רכיבה על סוסים וכדומה.