כולנו רוצים ליהנות מרצפה נקייה. מי לא נהנה לראות את הרצפה בוהקת, מצוחצחת ונקייה מכל רבב? נדמה כי כולם מזדהים עם הרצון הזה. אך האם כולנו אוהבים להשקיע ברצפה, למרק אותה, לקרצף אותה ולהשקיע בה שעות עבודה ארוכות? זה כבר ממש לא יהיה נכון לכלום. הרבה מאוד אנשים לגמרי לא מתלהבים – בלשון המעטה – מעבודות הניקיון.

אך כולנו יודעים כי אם לא משקיעים ברצפה, התוצאות העגומות לא מאחרת להגיע, אז מה אפשר בכל זאת לעשות?

העניקו מראה חדש לרצפה עם חברת פוליש!

חברת פוליש בצפון מציעה בדיוק את השירות הזה של ביצוע עבודות ניקיון יסודיות כמו גם עבודות פוליש לרצפה. כתוצאה מכך הרצפה תבהיק, תבריק, תנצוץ ותהיה לגמרי מושלמת. וכל זה, בלי שאנחנו נאלץ להשקיע בביצוע העבודות הללו.

מה ההבדל בין פוליש לבין ניקיון יסודי?

הרצפה של היום היא כבר לא הרצפה שהייתה בעבר. בעוד שרצפת ה אבן העתיקה, בהחלט דרשה מריחה של שכבת פוליש, כי רק כך היא אכן בהקה ונצצה, הרי שהרצפה של היום, ברובה כבר מבוססת על גרניט פורצלן. הרצפה הזו מבריקה מאוד מלכתחילה ואין כל סיבה למרוח עליה שכבות של פוליש. מה גם שהפוליש כלל לא יועיל לה וגם לא יתרום לה דבר.

אך משום מה דבק השם 'פוליש' בכל מה שקשור לביצוע עבודות ניקיון יסודיות.

אז כאשר אנחנו מדברים על עבודות פוליש, חשוב לדעת כי לא בהכרח מדובר על יישום של פוליש אלו שמדובר בעבודות ניקיון יסודיות ולא מעבר לכך.

נעזרים בחברה מוכרת

חשוב לפנות אך ורק לחברת ניקיון ברחובות שמוכרת, חברה אשר מסוגלת לתת מענה מקצועי ומושלם. אף אחד לא רוצה לשלם לחברה שעושה עבודה 'מרוחה' ולא יסודית. כל מי שפונה אל חברה ומשלם לה אינו מוכן להסתפק בפחות ממאה אחוזים. משום כך חשוב לשים לב כי החברה אליה פונים היא אכן חברה מקצועית ומוכרת, חברה שאפשר לסמוך עליה, חברה שמציעה את העבודה הכי מקצועית, הכי איכותית, הכי יסודית וגם הכי אמינה.