בעבר גרפיטי היה מושג המתאר את כתובות הוונדליזם שצוירו על בניינים ללא רשות, בעיקר מבנים עתיקים או נטושים, אך כיום הגרפיטי מקבל מקום של כבוד בהתאם לסגנון הייחודי של הרעיון המבטא את הצד האומנותי של כל צייר בתחום – וכך ניתן למצוא מגוון עיצובי גרפיטי מקוריים המקשטים שלל פריטים בהם משתמשים בכל יום, כמו גרפיטי על תיקים שנושאים בכל יום לעבודה, בית ספר, גן, מוסד לימודי ולכל מקום אחר.

ציורי הגרפיטי מאופיינים בקווים בולטים וייחודיים, כאשר הצבעוניות מתפרצת מהם ומביאה לידי ביטוי את הסגנון הייחודי של האמן המבצע את הציורים. את התיקים המעוצבים בכתובות גרפיטי ניתן לרכוש בהתאם לבקשה עיצובית מותאמת, או אפילו לרכוש כמתנה מקורית עבור בני משפחה וחברים שאוהבים.

תיק מעוצב בסגנון ייחודי

בשונה מתיקים סטנדרטיים הנרכשים בחנויות, תיקים בהדפסי גרפיטי מוסיפים מראה ייחודי וסגנון אישי לאנשים הנושאים אותם. מאז ומתמיד תיקים שימשו כפריט אקססוריז שנועד למלא אחר צרכים בסיסיים של נשיאת ספרים, כלי כתיבה, ארנקים, בקבוקים, מפתחות וכל ציוד אישי אחר. אך כיום עם האפשרות של גרפיטי על תיקים, ניתן לומר כי מדובר על פריט עיצובי לכל דבר בנוסף לפונקציונליות שיש בו.

כיצד ניתן לעשות גרפיטי על תיקים?

כיוון שגרפיטי הוא סגנון אמנות ייחודי אותו רק ציירים מקצועיים יודעים לעשות, ניתן לעשות הדפסות גרפיטי על תיקים אצל אמנים מנוסים בתחום הגרפיטי, ובפרט כאלו המתמחים בעיצוב ציורים וכתובות גרפיטי על פריטי אקססוריז כמו כובעים, חולצות, מגבות וכן כמובן תיקים.

פרטים נוספים באתר של מג'יק בן