מצבות עם לב הפכו בשנים האחרונות פופולאריות מתוך הניסיון להזכיר את המתים בצורה הטובה ביותר והראויה ביותר. הרי כל אלו שקבורים בבתי העלמין היו, בסופו של יום, אנשים חיים. מצבה מיוחדת להנצחה היא הדרך של הקרובים להם להזכיר אותם, להזכיר את שמם ולפאר אותו.

מצבות עם לב הפכו פופולאריות גם משום שאנחנו חיים בעידן בו אנחנו יכולים לבחור מבין כל האפשרויות הבאות על פיתחנו את זו שאנחנו מתחברים אליה במיוחד. אנחנו כבר לא חלק מעידן בו אנחנו צריכים לבחור רק באפשרות אחת, עצובה וקודרת. יש לנו את המקום להביא לקידמת הבמה את הזיכרון של היקרים לנו. לתת דרור לחלומות שלהם, לתקוות שלהם, לאנשים שהיו. מצבות עם לב הוא מה שאתם יכולים לבחור בו אם אתם מעוניינים בכך.

אנחנו עושים הכל כדי לתת את התוצאה האיכותית ביותר

בסופו של דבר מצבה היא מה שצריך לשרוד לא מעט טלטלות וקשיים. מזג אוויר קשה ושמש קופחת הם רק חלק מכל אותם אלמנטים שיכולים להשפיע על האופן בו המצבה תיראה לאורך הזמן. אנחנו כאן כדי לאפשר לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר בכל פעם מחדש.

אנחנו רוצים ללוות אתכם דווקא בתקופה הקשה ולאפשר לכם להציג את הסיפור המלא של היקר שנפטר, דרך המצבה.

אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו

אנחנו מלווים משפחות וקרובים ויוצרים ביחד את המצבה שתזכיר ותשמר באופן הטוב ואולי האינטימי ביותר את הקשר בין הנפטר ובין קרוביו. אנחנו מרגישים ממש שליחות בתפקיד הזה ואנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי לקבל את המענה הטוב ביורת שאנחנו יכולים לתת לכם. מוזמנים לדבר איתנו תמיד, בכל שעה.