העיר הצפונית המדהימה שנראית כמעט הכי יפה מכל שכנותיה, מתגאה בנוסף בחוף ים ארוך ומעניין שרבים פוקדים אותו מידי יום. מה באמת צריך שיהיה בעיר היפה הזו? נכון, חנות גלישה איכותית ומקצועית לכל חובבי גלישת הגלים כמו בלינק http://www.surfo.co.il/Home.

חנות גלישה בחיפה והסביבה

חיפה ידועה כעיר שמסוגלת לאכלס בתוכה מכל גווני הקשת החברתית המסועפת שקיימים בישראל. אחת מהסיבות לכך או יותר נכון, אחת הסיבות שבגללם רבים רוצים לגור בעיר הצפון מערבית הזו, היא איך לא – חוף ים עצום לאורך קילומטרים רבים.

גלישה בים היא אחת מהסיבות הללו ולכן, קיימת חנות גלישה בחיפה והסביבה. זו מאפשרת לכם להנות מכל עולם הגלישה שדווקא תופס לו עם השנים מלא מעריצים בארץ.

ללמוד לגלוש בצפון

כשאתם גולשים, אתם צריכים לקבל ציפיות מציאותיות. מאתגר ללמוד לגלוש וזה יכול לקחת שנים לשלוט בתורה הזו. מתחילים רבים מתייאשים מכך שהם לא מגלפים את החלק האחורי של ה- 360 בניסיון הראשון שלהם. 

בלי לנסות להישמע פילוסופית מדי, הגלישה עוסקת במסע, בין אם אתם רק מתחילים לצאת, או שאתם עושים את זה כבר שנים.

תמרונים בגלישת גלים

זה נהדר להיות מסוגלים לבצע תמרונים מתקדמים, אך הציבו יעדים קטנים לאורך הדרך. אני מבטיח לכם, ש"פעמים ראשונות" אלה יגרמו לכם להיות כל כך מבולבלים מהפעם הראשונה שאתם קמים, לפעם הראשונה שאתם מנווטים את הלוח אפילו מעט, לפעם הראשונה שאתם רוכבים.

הגלישה אמורה להיות מהנה. זה יכול להיות כיף פשוט לשבת על הלוח שלכם וליהנות מיופיו של האוקיאנוס בלי לתפוס גל אחד. אם אתם לא נהנים, קחו הפסקה. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להתעצבן מגלישת הגלים בים.