השתלת שיער היא תהליך שלא מעט אנשים מעוניינים לעבור אותו. גברים רבים מוצאים את עצמם כבר בגילאים צעירים מתקרחים. התקרחות משפיעה באופן מהותי על המראה וכן, לא פעם גורמת לגבר הסובל ממנה להראות מבוגר יותר מכפי גילו. על מנת שלא לסבול מבעיות של דימוי עצמי וביטחון עצמי בשל התקרחות מוקדמת, כל גבר אשר סובל מהתקרחות יכול פשוט לחפש אחר המקום הטוב ביותר לבצע בו השתלת שיער. אם אתם תוהים היכן כדאי לכם לבצע השתלת שיער וכמה זה בעצם יעלה לכם, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא

השתלת שיער – במה מדובר

השתלת שיער מתבצעת בשיטות שונות. בעבר, כאשר אדם היה מעוניין לבצע השתלת שיער, הוא היה טס לטורקיה ושם היה מבצע את ההליך באחת מהקליניקות המתמחות בתחום זה. בשנים האחרונות, תהליך השתלת שיער הפך להיות נפוץ גם בארץ. אולם, בעוד שבטורקיה ישנם מגוון קליניקות לתהליך השתלת שיער ואנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום הינם מקצועיים, מיומנים ובעלי ותק, הרי שבארץ אין יותר מדי רופאים שמבצעים את ההליך וגם הרופאים שמבצעים את ההליך הזה, אינם מיומנים כדי הצורך. אולם, הגורם המשמעותי מאוד אשר בגינו פחות כדאי לבצע השתלות שיער בארץ, הוא מחיר השתלות השיער. מדובר על מחיר גבוה מאוד, אשר לא כל אדם יכול לעמוד בו.

מחיר השתלות שיער

אז כמה זה יעלה לכם? מכיוון שבארץ מדובר בתהליך חדשני יחסית, הרי שאם תבחרו לבצע את הליך השתלת השיער דווקא בארץ, הדבר יעלה לכם לא מעט. מדובר על סכומים שיכולים להגיע עד 30 אלף ₪ יותר. לעומת זאת, אם תבחרו לבצע את ההליך בטורקיה, תוכלו להנות מטיול קצר, הפוגה מהנה משגרת היומיום שלך, שהייה בבית מלון וכמובן, ביצוע ההליך וכל זה במחיר נמוך יותר ממחיר ביצוע ההליך בארץ. השתלות שיער בטורקיה עומדות על מחיר ממוצע של 10 אלף ₪ בלבד. כפי שניתן לשים לב, ישנו פער מהותי במחיר המוצע על השתלות שיער בארץ אל מול המחיר המוצע עליהן בטורקיה ולכן, אם אתם מעוניינים לבצע את ההליך בצורה מקצועית ואיכותית ובד בבד, בצורה זולה באופן יחסי, כדאי שתבחרו את הקליניקה הטובה ביותר בטורקיה לצורך ביצוע ההליך.