אנשים מסורתיים, מאמינים, נוהגים לקרוא משניות במשך שבועות וחודשים, במהלך השנה. כמו כן, הם נוהגים לחזור אליהן מעת לעת בשביל לקבל הסברים ופירושים לשאלות ומצבים שונים בחיים. 

כידוע, משניות קהתי מבוארות הן הלכות שונות אשר מתייחסות להיבטים שונים בחיים על פי פירושים דתיים. כשאדם דתי מוצא את עצמו מתמודד עם סוגיה מסוימת הוא משתמש במשניות על מנת להבין כיצד ניתן לפרש את הסוגיה ואיך הוא צריך לנהוג. המשניות מתבססות על פרשנות דתית שמעניק הכותב, איש דת בעצמו, הרבה פעמים על בסיס פרשנויות של אנשי דת גדולים ממנו. 

כך בדיוק מופיעות משניות קהתי. מדובר על ספרי משניות שחוברו על ידי הרב פנחס קהתי. אלו משניות קלות ופשוטות לקריאה ולהבנה, הן עבור אנשים דתיים, אך יתרה מזו, גם עבור אנשים הרחוקים מאוד מעולם הדלת והתורה. מדובר על משניות אשר מתבססות, בין היתר, על פרשנות של הרמב"ם. המטרה שלהן, היא לספק הספרים ופירושים בצורה תמציתית וברורה, על בסיס שפה קלה לקריאה ופירושים ברורים לכל עניין ועניין. 

איפה אפשר לרכוש אותם?

כל מי שמעוניין לרכוש את סדרת הספרים כולה או חלק ממנה, יכול לפנות אל חנות או האתר המדף היהודי hamadaf-y.co.il ושם יוכל למצוא את כל סדרת הספרים וכן לרכוש חלקים ממנה. מדובר בסדרה מלאה של ספרי משניות אשר נכתבו במטרה לשרת, כאמור אנשים מסורתיים וכן אנשים שמתעניינים בתחום בלי קשר לדת. 

חשוב לומר, מעבר לעניין הדתי, כל אחד יכול למצוא בספרים אלו עניין גם בהיבטים אחרים, פילוסופיים, חברתיים, אינטלקטואליים. לכן מומלץ מאוד להתעניין בהם ולהחליט האם לרכוש את הספרים ולהשתמש בהם באופן סדיר, בין אם זה לקריאה ובין אם זה לצרכים אחרים.