ארזתם תיקים, סידרתם את ההכנות האחרונות והנה אתם באים לצעוד לכיוון שדה התעופה כדי לטוס לאחד האיים היפים ביותר שיש ליוון להציע, כל שנותר לכם עכשיו הוא לבדוק היטב באילו מלונות יהיה עליכם להתארגן מבחינת כשרות המאכלים. בעיה? לא ממש.

נופש כשר בפאפוס – איך מתכננים נופש כשר |

בימים מתקדמים כמו אלו, וודאי בשנת 2020, הבעיה שהיית פעם בלתי פטירה, עבור משפחות דתיות רבות בעת יציאתם לחו"ל מבחינת אוכל כשר, סודרה כמעט בכל מקום בגלובוס. בכל ארץ ועיר ישנן את המלונות, אשר ינגשו עבורכם את האוכל הכשר אותו תרצו לקבל.

אתרי אינטרנט רבים, העוסקים בציבור הדתי ובכל מה שקשור לטיולים בחו"ל עם אוכל כשר, וודאי ישמחו לתת לכם את השירות אותו תרצו לקבל עבור הטיול שלכם כדי שזה יהיה כשר למהדרין. באתר LAGOONKOSHER המצוין, תוכלו לקבל את כל המידע על אוכל כשר בחו"ל ולהתעניין בחבילת נופש כושר לקפריסין.

חופשה משפחתית ביוון |

רודוס וכרתים, שניהם מדורגים גבוה, כאיים יוונים ידידותיים למשפחה, בעיקר למשפחות ישראליות הרוצות לשמור על כשרות האוכל באדיקות, כיאה ליהודים שומרי תורה ומצוות.

כל זאת עם מלונות "הכל כלול" ואתרי נופש כשר בפאפוס משפחתיים בהם תוכלו להירגע עם ילדיכם וקרוביכם. אם תעזו לצאת בלילות, בשני האיים הללו, יש פעילויות רבות במים ואטרקציות מהנות שמתאימות לשבט הקטן שלכם. עשו טובה לעצמכם ואל תפספסו את המקומות הללו.

הזמן הטוב ביותר לטייל ביוון |

הזמן הטוב ביותר לבקר ביוון, מבחינת מזג אוויר טוב, הוא בין סוף מאי לתחילת אוקטובר כשאז, האזור בהיר, חם, והמים טובים מאוד לשחייה. טמפרטורת המים עולה בכל חודשי הקיץ, הים יהיה קר לשחייה בחודש מאי (למרות שמזג האוויר יכול להיות יפה).

מבחינת המים, אז המים חמים ביותר כמובן באוגוסט ובתחילת ספטמבר. אם חשבתם על שחיה דווקא, כדאי שתדעו ששחייה בתחילת מאי וסוף אוקטובר אפשרית כמובן אך לרוב, לא ניתן לומר בבטחה שהמים אכן יהיו כך בזמן המדויק שבו אתם תבקרו ביוון. לכן, בדקו לפני הגעה.