בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים, כוללים סלון גדול מאד, הרבה חדרים, מרתף, עליית גג ועוד. ניקיון של בית פרטי אורך זמן רב, נחוצים לכך בכל ביקור כמה שעות ולכן ברוב המקרים מדובר בניקיון המתבצע פעם בשבוע. וכל זאת במגמה לשמר את הניקיון ותחזוקתו השוטפת של הבית.

ניקיון בתים פרטיים 

לקוחות רבים מתקשים למצוא עוזרת בית שתגיע לנקות את כל הקומפלקס הגדול עקב שעות העבודה הרבות או עקב מיקומו של הבית במיוחד אם מדובר במושב או באזור מרוחק. לכן רבים מוצאים את עצמם בחיפוש אין סופי אחר עזרה. בגלל הביקוש וזיהוי הצורך הוקם אתר ייעודי למציאת עזרה בבית. אתר זה מקשר בין לקוחות לעוזרות. החל מניקיון חד פעמי, ניקיון קבוע של דירה, או ניקון של בתים פרטיים. לאחר הרשמה מהירה לאתר וציון הצורך שלכם ואזור מגורים לדוגמה: ניקיון בתים פרטיים אחת לשבוע, אחת לשבועיים, בעיר מסוימת או במושב שכדי להגיע לשם עוזרת הבית חייבת להיות בעלת רכב, מתקבלת רשימה של עוזרות ניקיון שעונות לצורך שהגדרתם. לכם נותר לבחור את העזרה בהתאם לזמינות ופניות שלה. כל מטרתו של האתר היא למצוא את ההתאמה המושלמת בין בקשת הלקוח לבין העוזרת המיועדת. מי שפנויה ביום בשבוע שנוח ללקוח ומי שמסוגלת לבצע ניקיון של בית פרטי על כל גודלו והמורכבות שלו.

זקוקים לניקיון חריג?  

מעבר לתיאום עבודות ניקיון קבועות של פעם בשבוע או פעם בשבועיים, האתר https://ezrababait.co.il מאפשר עבור לקוחותיו גם איתור עוזרות ניקיון לביצוע עבודות חד פעמיות מאסיביות כמו ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ, ניקיון בית פרטי טרם המעבר אליו וכו'.

הניקיונות החריגים דורשים חיבור לעובדים מנוסים בסוג זה של עבודות ולכן ההפניה במקרים הללו היא רק של עובדים מיומנים היודעים לנקות באופן מאסיבי את כל הבית מכל שאריות עבודות הבניין בלי לפגום באריחים לדוגמה. 

הלקוחות מקבלים את המידע על כך ומנקודה זו הם ממשיכים בקשר ישיר עם העזרה שהוצעה להם וכל הנושא מתבצע ללא מעורבות של חברת ההשמה שתפקידה היחיד היה ליצור את החיבור בין הלקוח לעובדי הניקיון.