איך מבצעים ניקוי ריפודים?

בין אם מדובר בריפוד כסאות, ספות או מושבי הרכב אין ספק כי מדובר בפריט הדורש ניקיון תמידי וקבוע. הריפוד צובר לכלוך רב ולעיתים ניקיון קל אינו מספיק על מנת להשוות לו מראה נקי ואסטתי ויש צורך לנקות אותו בצורה מעט יותר עמוקה. ניקוי הריפוד דורש מספר שלבים חשובים אשר לאחריהם ניתן להחזיר לו את המראה המושך והאטרקטיבי שהיה לו כאשר הוא היה חדש.

איך מנקים ריפוד?

זוכרים את המראה המושלם שהיה לריפוד הרכב או הספה שלכם כאשר רק קניתם אותו? כיום קיימת האפשרות להחזיר את המצב אחורה. כמובן שהשלב הראשון בין אם העבודה נעשית באופן עצמאי ובין אם היא נעשית באופן מקצועי, היא כמובן לנקות את האבק. את שלב הניקוי הזה ניתן לבצע בעזרת שואב אבק איכותי אשר יסיר את כל קרדיות האבק אשר חדרו אל תוך הריפוד.

בשלב השני יש לנקות את הריפוד באופן עמוק אשר יסיר את כל הכתמים, גם החזקים ביותר. ניקיון מסוג זה נעשה על ידי חברה מקצועית אשר בעזרת חומרים ייחודיים המתאימים לכל סוג ריפוד באופן מדויק, תנקה את הריפוד שלכם ותאפשר לו לחזור להיות נקי ומצוחצח כאילו רק עכשיו יצא מהחנות. ניקוי ריפודים מתאים הן לכל סוג ריפוד הקיים אצלכם בבית, לריפוד רכבים או אולמות ומסעדות. 

ניקוי ריפודים מקצועי

מראה נקי הוא מראה אסתטי ומושך את העין ולכן כולנו שואפים לשמור על ביתנו נקי ונעים לשהייה. על מנת להצליח לנקות גם את הלכלוך העקשן ביותר המצטבר בריפודי הספות או הכיסאות שלנו חשוב להיעזר בחברה מקצועית אשר מכירה את התהליך ובעזרת החומרים וצורת הניקיון הנכונה והטובה ביותר תחזיר את הריפוד שלכם שנים אחורה למראה הייחודי שלהן.

אם אתם רוצים ניקוי ריפודים ברמה של 5 כוכבים, בקרו באתר: http://www.5-stars.co.il/

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מכנסי עבודה

מכנסי עבודה

ניתן למצוא מכנסי עבודה במבחר גדול של גזרות, מסוגי בד שונים ובמגוון סגנונות וצבעים. הסיבה לכך פשוטה מאוד – כדי שניתן יהיה לענות על הצורך

קרא עוד »