בין שמדובר בדירה חדשה מהקבלן, או דירה שעברה שיפוץ, לפני שנכנסים להתגורר בדירה יש לבצע ניקיון יסודי ולהסיר מהרצפה שאריות אבק, צבע, לכלוך וסימנים שהשאירו קבלני העבודות השונים. עלות הטיפול צריכה להיכנס בתחשיב ההוצאות וכשתראו את רצפתכם בוהקת ומבריקה לא תתחרטו. 

חברה מקצועית ואמינה

לפני שאתם בודקים מחירים, הקפידו לבחור את חברת הניקיון. חפשו המלצות אצל חברים וקרובי משפחה שכבר נעזרו בחברת ניקיון, בדקו המלצות ברשת האינטרנט ובקבוצות שכונתיות ועירוניות. מאחר שאין פיקוח או צורך באישורים לחברות ניקיון חשוב לבדוק ולהסדיר את הדברים עם חברת הניקיון טרם תחילת העבודה. 

איך בודקים את חברת הניקיון

בשיחה מקדימה עם אנשי המקצוע מחברת הניקיון בדקו אם הם בודקים את סוג הרצפה כדי להתאים את הפוליש המתאים לה, באיזה חומרים משתמשים, מה זמן ההתחייבות לעבודה, האם זמינים לענות על שאלות ומה האחריות הביטוחית הניתנת במקרה של נזק מסוים. הפגישה הראשונית לפני סגירת העסקה הם ללא תשלום וללא התחייבות מצד הלקוח כדי שיוכל לקבל החלטה שקולה והגיונית. 

עלויות  שירותי פוליש 

כמה עולים שירותי פוליש? המחיר עשוי להפתיע אתכם והוא תלוי בכמה נתונים שיש להביא בחשבון. המחיר ניתן למ"ר בהתאם לסוג הרצפה ומצבה הנוכחי. רצפות ישנות ושחוקות יצטרכו עבודת ליטוש שונה מאשר בדירה חדשה. רצפות מסוגים שונים דורשות טיפול פוליש שונה וישנם כמה סוגי פוליש שאפשר להתאים כמו פוליש ווקס, פוליש עם איטום, פוליש אקרילי ופוליש קריסטלי. 

המחיר משתנה בין סוגי הפוליש בהתאם למכשור ולחומרים בהם נעשה שימוש. גם לרצפות פרקט וסוגי משטחים השונים מרצפות אפשר לעשות פוליש. בכל מקרה המחיר של עבודות פוליש בבית ובמשרד, נמוך מהמצופה.

אולי יעניין אותך גם  חברת פוליש ברחובות