כמה עולה להתקין מפסק חכם לדוד?

התקנת מפסק חכם לדוד הינה הכרח המציאות. מחירי החשמל הינם גבוהים, אולם כיום ישנה אפשרות לשנות את המצב באמצעות מפסק חכם לדוד.

אתם תוכלו לשלוט עליו מכל מקום ובכל זמן, והעיקר שיהיו מים חמים כאשר אתם מגיעים הביתה.

איך בדיוק עובד מפסק חכם לדוד?

כל שיש לעשות הוא להחליף את המתג הישן בסוויצ'ר אותו מחברים לרשת האינטרנט בבית. זוהי ההזדמנות שלכם לשלוט מרחוק על דוד חשמל.

חיסכון כספי

ניתן לחסוך לא מעט כסף בכל הקשור להוצאות על חשמל, מפסק חכם לדוד הינו פונקציונלי, ניתן לכבות ולהדליק באופן ידני פלוס טיימר, לחסוך בחשבון החשמל, לתכן לו"ז שבועי, יומי או חד פעמי. אין יותר מצב שאנו מדליקים את הדוד לשעות ולא זוכרים כי כלל לא כיבינו אותו.

מפסק חכם לדוד, כמה תעלה ההתקנה?

ישנם סוגים שונים של מפסק חכם לדוד, אם תיכנסו לאתר הרלוונטי, תוכלו לראות כי קיימים כמה סוגים, יש תמונות של המפסק, ולצד זה מצוינות עלויות. 

את המוצרים הללו אתם מזמינים הביתה ומתקינים לבד, כך שההתקנה איננה עולה כסף. וודאי שתקבלו הוראות כיצד עושים זאת, אולם מדובר בפעולה פשוטה מאוד שאיננה מצריכה ידע מוקדם.

עלויות מפסק חכם לדוד

כפי שנאמר ההתקנה של המפסק איננה עולה כסף, אבל הנה מחירים של כמה מוצרים, ליד כל אחד מהם פירוט מדויק.

תוכלו לרכוש מפסק לחכם לדוד במחיר של 210 ₪, או מפסק במחיר 249 ₪.

כפי שאתם רואים, מפסק חכם לדוד הינו מוצר שלא רק שיש לו יתרונות כה מרובים, הוא נמכר במחירים שווים לכל נפש, סביר להניח שחשבתם שהוא עולה הרבה מעבר למה שצוין במאמר, אבל ממש לא. מוצר חכם במחיר שווה במיוחד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קופה רושמת

קופה רושמת

קופה רושמת היא הכלי החשוב ביותר בכל עסק – היא מאפשרת לכם לנהל עסקים באופן חוקי ומסודר, לספק קבלות וחשבוניות ללקוחות שלכם ולעשות את הכל

קרא עוד »
מערכת מים ביתית

מערכת מים ביתית

החורף אוטוטו בפתח ואיתו הצורך בשימוש גובר במכשירי חשמל ביתיים. לכן אם מכונת הכביסה, קולטי השמש או אפילו מכונת הקפה לא עובדים בצורה תקינה ועלולים

קרא עוד »