מדרסים הם המצאה נהדרת שאר משנה את פני היום עבור מיליוני  אנשים ברחבי כל העולם כולו. מאז שהומצאו בפעם הראשונה המדרסים עבור שינויים רבים לא רק באופן של קבלת השירות שהלך ונעשה הרבה יותר מותאם והרבה יותר מהיר מבחינת זמן הייצור, אלא גם החומרים הפכו להיות הרבה יותר מתקדמים והעניקו את המשטח הכי אידאלי עבור כל סוג של סיטואציה שבה מדרס יחולל שינוי. לצד ההצלחה של אלה ליצור רגל יותר בריאה עם השפעות חיוביות מכף רגל ועד ראש, זה חשוב מאוד להבין כי רכישה של מדרסים היא פעולה חוזרת ונשנית שעליה יש להקפיד עם רכישה בזמן של זוג חדש על מנת להמשיך וליהנות מכל מה שאלה יוצרים בכל יום ויום.

עורכים בדיקה תקופתית

ההמלצה של החברה אשר ממנה מבצעים את הרכישה של המדרסים (בקרו בקישור למומלצת ביותר) היא להגיע אל המקום שבו התבצעה מלכתחילה הרכישה מידי תקופה של כמה חודשים וזאת על מנת שמומחה יביט על שני המדרסים ויראה האם יש צורך לתקן או לבצע החלפה של המדרסים הללו כליל. באופן הזה מוודאים כי המדרסים מבצעים בצורה הרבי טובה את הפעולה אשר לשמה הן נרכשו, ולא נוצר מצב שבו ישנן מדרסים אך אלה לא מגיעים עם אף יתרון בשל היותם בתוך כל אחת מן הנעליים בכל יום ויום מחדש. באופן כללי ניתן לחוש הבדלים בין התקופה שבה הייתה הטבה עם המדרסים לבין התקופה שבה המדרס אינו תקין.

מחליפים מידי שנה בממוצע

אם תשאלו את החנות שבה אתם רוכשים את המדרסים שלכם, אתם תקבלו את התשובה כי מדרסים מחליפים בדרך כלל אחת לשנה. מדוע? כי החומרים שמהם עשויים המדרסים הם כאלה שמגיעים אל רמה מסוימת של בלאי, וכאשר הבלטי כבר קיים זה די ברור להתחיל ולראות וכן להרגיש את ההבדלים בשעת הליכה או בשעת מנוחה בין מדרס חדש לבין מדרס שכבר חלפה שנה מאז הייצור שלו. ממש כמו נעל, מדרס מקבל רמה מהירה של שחיקה, אולם ישנם דגמים של מדרסים שבהם ניתן לבצע שימוש מעבר לשנה, לכמה שנים תמימותה להתאמה הבאה.

> קראו על הקשר בין מדרסים ודורבן ברגל /דורבן/https://www.avidorhc.co.il