המאמר באדיבות פרומושן מוצרי היגיינה

מה שהופך מטבח רגיל למטבח כפרי המאופיין בעיצוב שלכאורה ניראה לנו ממבט ראשון פשוט ואותנתי אך לגמרי אופנתי ומלא חיים הוא למעשה שימוש בחומרי גלם המגיעים אלינו מהטבע וצורתם נשמרת כפי שנראת במקור. זאת אומרת שחומרי הגלם לרוב יהיו עשויים מעץ בצבעו הקלאסי אשר לא עבר עיבוד מלאכותי רציני במקסימום שיוף קל ושמר על צורתו המקורית.

לכן, כאשר אנו רוצים לבחור מוצרי חשמל הכרחים למטבח הכפרי שלנו יש להתחשב בצבעים של המטבח הכפרי בכדי להגיע למראה שלם אשר בו כל הפריטים במטבח מתאימים זה לזה ובעלי מראה המשתלב נהדר.

מוצרי חשמל גדולים.

עלינו לבחור מוצרי חשמל התואמים את מראה המטבח לדוגמא תנור לבן או צבע בהיר עם ידית מעץ או ברונזה יתאים למטבח כפרי הרבה יותר מתנור כסף קלאסי, כנ"ל לגבי מקרר, העדיפות היא מקרר שיתאים עד כמה שאפשר לצבעי המטבח הכפרי אך מגוון הצבעים של המקררים יחסית דל ולרוב מגיע בשניים שלושה צבעיים לכל היותר ולכן זהו מוצר החשמל היחיד שאולי פחות יכול להתאים.

מוצרי חשמל קטנים יותר.

גם מוצרי חשמל נוספים אשר משלימים כל מטבח יכולים להגיע בצבעי ברונזה או דמוי עץ למשל מיקרו, טוסטר, קומקום, מתקן למים (כמו תמיד 4) ומכונת אספרסו אשר בחנויות המובחרות ניתן לרכוש במגוון צבעים כאשר העדיפות היא לצבעים בהירים, דמויי עץ או ברונזה יתאימו הרבה יותר.

גופי תאורה.

גופי התאורה הינם מוצר החשמל האחרון שמשלים לנו את המראה הכפרי למטבחינו. על גוף התאורה להיות מסוג שנדליר גוף תאורה ארוך היורד מעט מטה לכיוון הרצפה בצורה מקורזלת העשוי ממתכת בצבע בהיר יכול להשלים את מראה המטבח הכפרי. 

קראו על: טיפול בהצפת מים