שפע של השמלות האופנתיות המוצגות בחנויות האופנתיות בקניונים ובחנויות הרחוב מותאם גם לקהל הדתי. מי שמעוניינת לחדש את מגוון השמלות בארון שלה, תמצא מבחר גדול כמעט בכל חנות אופנה.

שמלה לאישה דתית 

בשנים האחרונות מעצבים רבים יוצרים גזרות של שמלות לנשים דתיות יפהפיות המותאמות לאישה הדתית שמצד אחד שומרת על הצניעות ומצד שני שומרת על סגנון עדכני.

אין סיבה שהאישה הדתיה תלבש בגד שאינו אופנתי כיוון שאפשר להתאים את הגזרה למגבלות הבודדות כמו אורכם של השרוולים ואורכה של השמלה, עד הברכיים בסגנון מידי או לחלופין עד סוף הרגליים בגזרת מקסי.

בכל האופציות הללו אפשר ליצור מגוון גדול מאד של גזרות הדומות מאד לשמלות האחרות הקיימות בשוק, העניין הוא שגם השמלות למגזר הדתי מיוצרות מאותם הבדים. 

בדי פוליאסטר, שיפון, עור, קטיפה, תחרה, סאטן, סריג, אורגנזה ועוד. יש דגמי בדים שהם חלקים ואחרים הכוללים היצע גדול מאד של הדפסים צבעוניים ומקוריים ההופכים כל שמלה לחגיגה של ממש.

תוספות לשמלות הייחודיות 

כדי ליצור עניין בשמלות האופנתיות, מוסיפים להן המעצבים גימיקים שיותירו רושם רב ולכן אפשר לראות חגורות צבעוניות, אביזרים שונים, תוספות של תחרות, קישוטים, כיסים ועוד.

בחלק מהגזרות יוצרים מלכתחילה אי סימטריות בחלק התחתון של שמלה וכך נוצרת גזרה מאד מסקרנת ובעלת נראות ייחודית ויוצאת דופן.

שמלות למגזר הדתי 

שמלות למגזר הדתי אפשר לרכוש בכל מקום כמעט או באתר עד הבית, חנויות אופנה רבות התאימו את המלאי המתחדש שלהן לנשות המגזר הדתי והן מציעות להן הרבה מאד אפשרויות של שמלות אופנתיות בגזרות שאינן נופלות מהגזרות הרגילות.

כך גם האישה הדתית נראית במיטבה כשהיא לבושה בטרנד העכשווי, של בירות האופנה הבינלאומיות.