תחום ניקוי החלונות בגובה, נחשב לתחום מסוכן. העובדים מתוגמלים על העבודה הזו יותר מעובדים רגילים בגלל אלמנט הסיכון שיש בה והמאמץ הרב לנקות תוך כדי תלייה בגובה רב. 

אם יש בבעלותכם בניין משרדים, בטח ובטח אם יש לו נוף עוצר נשימה שמתלכלך על ידי חלונות אפורים מרוב אבק. כאשר מזניחים את החלונות בלי טיפול ראוי, הם צוברים עוד ועוד שכבות אבק שהופכות את הטיפול בהן לסיוט. 

לכן, הרבה חברות מעדיפות מלכתחילה לבנות בניינים ללא זכוכיות רבות כדי להוריד את הנטל של הטיפול והטיפוח של החלונות הרחבים. 

אבל אם אתם מאלו שהבניין שלהם זקוק לניקוי חיצוני, איך בוחרים חברה אמינה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך בוחרים חברה לניקוי חלונות בגובה?

התחום של ניקוי חלונות בגובה, הוא מסוכן מאוד. כל חברה שעוסקת בתחום יודעת שהיא אחראית לשלומם של העובדים שלה. היא מוכרחה לבדוק את הציוד שוב ושוב ולעמוד בתקנים מחמירים שיאפשרו בטיחות מקסימלית וגם נוחות לעובד כדי שהתוצאות של הניקיון יראו בשטח.

גם לאחר כל הציוד והבטיחות לנקות חלונות בגובה זו לא משימה פשוטה. היא דורשת המון כוח פיזי וסבלנות. לפעמים גם מזג האוויר בלתי נסבל והעבודה קשה אף יותר. 

לכן, כאשר אתם בוחרים חברה כמו ג'נסיס ניקיון חלונות חשוב לוודא קודם כל איזה ניסיון יש לחברה. עד כמה היא מומחית בניקוי מבנים מבחוץ. חשוב להדגיש שזה שניקיתם היום את הבניין מבחוץ לא אומר שהוא יישאר נקי גם מחר. מכיוון שאתם לא שולטים על מזג האוויר, סערה אחת יכולה להרוס את כל הניקיון. 

לכן, חברות אמינות ישימו חומר שמשמר את החלון ככה שהאבק לא ידבק בו וזאת במטרה לשמור על הניקיון ככל שניתן.