המאמר באדיבות מרכז הגיטרות של אבי גיל

בין אם כגיטרה ראשונה ובין אם אחרי נגינה על גיטרה קלאסית, החלטתם לרכוש גיטרה אקוסטית ורגע לפני שאתם רצים לחנות ומגהצים את הכרטיס, הרי לכם סקירה חשובה שתסביר איך לבחור גיטרה אקוסטית.

בסקירה זו לא נתמקד בסוגי הגיטרות, החומרים ואיכויות הצליל, אלו דברים שכל נציג בחנות כלי נגינה יוכל להסביר לכם. הגם, שהמידע זמין ונגיש באינטרנט.

אנחנו נתמקד בדברים שיאפשרו לכם להיות מאושרים אחרי שגיהצתם את הכרטיס. להיות בטוחים שבאמת רכשתם את הגיטרה האקוסטית הכי טובה ונכונה לכם, שעונה על מה שהגדרתם ומותאמת לציפיות שלכם. 

מקצועי או חובבני

הגדירו לעצמכם לאיזו מטרה אתם רוכשים את הגיטרה. יש הבדל בין גיטרה לערב קריוקי עם החברים, לבין גיטרה להופעות ושימוש יומיומי. נגינה על גיטרה היא מחוייבות שצריך להתמיד בה כדי להיות טובים ומיומנים. ככל שאינכם פנויים לעשות זאת, אל תשקיעו סכומי כסף גדולים ברכישת הגיטרה היקרה והמפוארת ביותר.  

גיטרה לא קונים באינטרנט

אפשר בהחלט ללמוד על סוגי הגיטרות, על הדגמים והאיכויות של כל אחת מהן ואפילו על המחירים. אך בטרם רכישה, צריך להגיע לחנות ולוודא שהגיטרה אכן נכונה לכם. להתנסות בנגינה במספר גיטרות, להקשיב לצלילים, להרגיש את נוחות האחיזה והמשקל ורק אז להחליט. 

עלויות נוספות

בנוסף לגיטרה תצטרכו לרכוש אביזרים נלווים שיש להם עלויות נוספות כמו נרתיק, מפרטים, טיונר, גשר, ספרי לימוד אם זה רלוונטי עבורכם, סט מיתרים נוסף וגם סטנד להניח עליו את הגיטרה באופן ששומר עליה. 

בחירה מושכלת

סיכמנו לכם על קצה המזלג את הדברים הכי חשובים כדי שתדעו איך לבחור גיטרה אקוסטית. כל שנותר לכם הוא למצוא בחנויות את הדגם הנוח והאיכותי ובמחיר סביר עבורכם.