איך תבחרו את הטרקטורון שמתאים לכם?

אם תמיד חלמתם על טיולי טרקטורונים, או שרכיבת אקסטרים עושה לכם את זה, חשוב שתדעו כי רכישת טרקטורון מתאפשרת באמצעות מחירים שאינם גבוהים במיוחד, תוך שבארץ ישנם מגוון מסלולי טיול בהם אפשר לרכב על כלי רכב שנועדו לשטח.

באמצעות רכיבה באופן חוקי תוך שמירה על כל אמצעי ההגנה הדרושים, יכולים רבים ליהנות ממגוון מסלולי טיול, מרכיבת אקסטרים, כמו גם להצטרף אל קבוצות רוכבים המטיילת בכל רחבי הארץ ואפילו בעולם!

בשל הביקוש לכלי רכב זה, ישנן לא מעט חברות המציעות טרקטורונים למכירה או השכרה, בזמן שכדי לבחור טרקטורון שמתאים לכם, יש לשים דגש על מספר אלמנטים חשובים:

  • מחיר – בראשית יש להגדיר את התקציב שלכם ולהבין כמה כסף תרצו להשקיע בכלי הרכב. נסו לבצע השוואת מחירים דרך האינטרנט, לחקור על סוגים שונים של טרקטורונים באתר http://www.zoomatv.co.il ומכאן לבחור בטוב ביותר, אך גם בכלי שמחירו מתאים לתקציבכם.
  • איכות – אל תתפשרו על איכות. כיום ישנו מגוון רחב של טרקטורונים ביניהם מותגים כמו: ranger עד פולאריס, RZR , RS ועוד. נסו להתייעץ עם המומחים או עם רוכבים מקצועיים ולבחור במותג שיתאם את הצרכים שלכם, אך גם כזה שנחשב איכותי.
  • מטרה – נסו להבין מהי מטרת הרכיבה. האם תרצו לבחור כלי רכב שישרת רק אתכם לרכיבות אקסטרים? או שאתם מחפשים טרקטורון משפחתי? שאילת שאלות כאלה תכוון אתכם לרכישה נכונה.
  • אמצעי הגנה – בחרו כלי רכב הממוגנים באמצעי ההגנה הראויים כמו קשת שמגנה על הנוסעים בזמן התהפכות או רשת עבור כלי רכב גדולים יותר. חשוב לדעת כי על פי החוק יש תמיד לבחור או להוסיף לטרקטורון אמצעי הגנה.

לסיכום, לפני שאתם רוכשים טרקטורון או כל כלי שטח לרכיבת אקסטרים, (או לשם טיול עם בני המשפחה), יש להתייעץ עם המומחים ולבחור בכלי הרכב המתאימים והבטוחים מכל.

יש לכם טרקטורון מושבת? חבל! מצאו כאן חלקים משומשים לטרקטורונים במחיר שווה!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הפיכת חדר לממ"ד

הפיכת חדר לממ"ד

מרחב מוגן דירתי (ממ"ד), הוכיח לא אחת כי הוא מציל חיים תרתי משמע. לנוכח המציאות הביטחונית הקיימת במדינת ישראל, החל משנת 1992 חוקק חוק שמחייב

קרא עוד »