הרבה פעמים אנחנו יכולים למצוא פרסומים, ברשת ובמקומות אחרים, של בעלי מקצוע אשר מגדירים את עצמם במיטב המחמאות והסופרלטיבים האפשריים. זאת כמובן במטרה למשוך תשומת לב ולגרום ללקוחות פוטנציאליים לפנות אליהם. 

כך למשל, אנחנו נמצא פרסומים רבים של קוסמטיקאיות, אשר יציגו את עצמן במיטב המחמאות האפשריות, כאלו שיציגו את הניסיון, המקצועיות, איכות, שירותיות ומה לא. אך מן הסתם, אם אנחנו רוצים למצוא קוסמטיקאית טובה, אזי שעלינו לדעת כיצד להגדיר אותה ולא לבחון איך היא מגדירה את עצמה. כלומר, אנחנו צריכים לקבוע את הפרמטרים שיאפשרו לנו להגדיר אותה בתור קוסמטיקאית טובה ולא להתבסס אך ורק על איך היא מגדירה את עצמה. 

מן הסתם, אנחנו נשתמש בין היתר, במקורות מידע שונים שעומדים לרשותנו, כולל המלצות וחוות דעת של לקוחות כאלה ואחרים. עם זאת, אנחנו צריכים גם לקבוע פרמטרים שיכולים לעזור לנו בנושא. בצורה כזו, נוכל להגדיר אותה באופן אמיתי, ואז נוכל לדעת, האם משתלם לנו לפנות אליה. 

איך מגדירים קוסמטיקאית בצורה נכונה? 

ראשית, נבחן מה הניסיון שלה, מה מידת המקצועיות ועד כמה היא מביאה את זה לעבודה באופן פעיל. כלומר, עד כמה באמת היא משתמשת במקצועיות ובניסיון שעומדים לרשותה. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את סוג הטיפולים שהיא מציעה, למשל עד כמה איכותי טיפול הסרת שיער צוואר שהיא מציעה, עד כמה הוא יעיל, ומעבר לכך, האם מדובר בטיפולים אופנתיים, עכשוויים, מודרניים. זה נכון לגבי הטיפולים וכן נכון לגבי התכשירים בהם היא משתמשת. 

שלישית, נבחן גם את השאלה, איך היא מספקת את השירותים השונים, עד כמה היא זמינה, עד כמה היא יכולה לספק לנו טיפול מהיר ואיכותי, וכן מה מידת האחריות שהיא מספקת על השירותים שהיא מעניקה.