כל עסק תלוי בהמון גורמים אשר יקבעו האם הוא יהיה מוצלח או לא. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהעסק שלכם ינוהל בצורה יותר חכמה תוך שאתם תחשבו על כל הפרטים כך אתם תרוויחו יותר כסף. מנהלים מתחילים רבים אינם מודעים לכך שהעסק שלהם תלוי במידה עצומה בספקים שלהם, האנישם מהם הם רוכשים דבר מה. קחו לדוגמא מסעדה, אם הספק שלה לא יביא לה את הירקות הכי טריים, את הבשר הכי מובחר ואת הלמים הכי טובים המסעדה תהיה בבעיה חמורה ביותר. על כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לספקים שאתם עובדים אתם ואתם צריכים להשקיע מאוד בקשר עמם. על רקע זה עליכם לדעת כי יש נוהג לפנק את הספקים מפעם לפעם וזה כולל גם את העובדה שאתם צריכים לתת להם מוצרים אשר הם יכולים לעשות בהם שימוש כמו עט, יומן או לוח שנה.

מדוע וותק הוא דבר כל כך חשוב בעולם מוצרי הפרסום?

כאשר אתם נותנים לספק מתנה ממותגת הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהמתנה הזאת תיהרס לאחר זמן קצר. זה יכול להרוס את השם הטוב שלכם ולפגוע בקשר שלכם אם הספק וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לוותק של החברה אשר מייצרת את מוצרי פרסום. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהחברה הזאת תהיה יותר ותיקה כך היא תבצע את עבודתה בצורה יותר טובה וזהו משהו שאין עליו ויכוח או מחלוקת. על כן בדקו קודם כל כמה החברה שמייצרת את המוצרים נמצאת בשוק וזאת בכדי להבטיח כי היא תהיה המקצועית והטובה ביותר שיש.

זמני אספקה – דבר שאסור לוותר עליו

כאשר אנחנו פונים אל חברה בשביל מוצרים לספקים אנחנו צריכים לבחון את זמני האספקה שלה ולוודא כי היא עומדת בזמנים. תארו לכם כי אתם פונים אל חברה בשביל לוח שנה אך החברה מספקת לכם את לוח השנה רק במרץ? על כן יש חשיבות אדירה לעמידה בזמנים וזהו משהו שאתם חייבים לשים עליו דגש בהתקשרות עם כל חברה.