המאמר באדיבות מועדון NINE

מתכננים אירוע משפחתי? חתונה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, או כל אירוע אחר שעתידים להשתתף בו אנשים בגילאים שונים? רוצים שכולם ייהנו ולכולם תהיה תעסוקה מעניינת? במאמר הבא נעזור לכם לתכנן אירועים קטנים שיתאימו לכל הגילאים.

חתונה

חתונה כידוע אינה מיועדת רק לחברי החתן, הכלה והוריהם, כי אם גם לכל הילדים במשפחה ואפילו חברים שלהם. אתם בוודאי לא רוצים שהילדים יסתובבו באירוע חסרי מעש כשאתם תרקדו ותיהנו. לכן חשוב לארגן לפני האירוע תעסוקה גם עבור הילדים הקטנים, בהתאם לגילאים שלהם.

זהו טרנד שכבר נכנס בשנים האחרונות, לארגן במתחם האירועים בו מתקיימת החתונה, גם הפעלה לילדים. כמובן שזה תלוי בכמות הילדים הצפויים להשתתף באירוע ובהתאם לתקציב שלכם. חתונה זה לא מקום ליובל המבולבל או כוכב ילדים אחר. אתם לא צריכים להגיע לשם. בפינת האולם אתם יכולים לארגן פינה לילדים עם משחקים מעניינים. לכו תדעו אולי המבוגרים שבינינו גם יעמדו שם בתור…

בר או בת מצווה

בר או בת מצווה זה בעצם אירוע לילדים, אך אנחנו חוגגים אותו כיום למשפחה המורחבת ולחברים. אז במקביל לאירוע המכובד שאנו מארגנים לכבוד המעמד. ארוחה מכובדת באולם אירועים או כל טקס אחר, במקביל אנו צריכים לארגן גם מסיבה מכובדת לחברי וחברות החתן או הכלה.

בבר או בת מצוה נהוג להזמין גם הפעלה מיוחדת לילדים – חברי וחברות החוגג/ת ולחגוג במועדון לבר מצווה או בת מצווה. מכיוון שהאירוע הוא בעצם של הילד שלנו, יחד עם התזמורת שאתם מזמינים להרקיד את הקהל, אל תשכחו את הילדים שבקהל. ארגנו פינת משחקים או הפעלה מרכזית מיוחדת בהתאם לגיל ולרמת הילדים.

בכל אירוע חשוב לזכור את כל המשתתפים ולדאוג לאירוע שיתאים לכולם.