השאלה איך למנוע היריון מטרידה אותך? את לא רוצה להשתמש בגלולות כי הן עמוסות בהורמונים שהיית מעדיפה לוותר עליהם? אם כך, אין ספק שאת צודקת. בסופו של דבר, צריכת גלולות עם הורמונים לאורך שנים עלולה בהחלט לפגוע בבריאותך ולכן, אם את יכולה להימנע מכך, מה טוב. מצד שני, התקן תוך רחמי למניעת היריון לא תמיד יכול להיות נוח, כי יש צורך ללכת לרופא כדי להחדיר את ההתקן וגם צריך להוציא אותו מידי פעם כדי לנקותו. מבולבלת? תוהה מה בכל זאת כדאי לעשות? עכשיו זה הזמן לבחון מקרוב את האפשרות של דף מתמוסס למניעת היריון. 

 

מהם היתרונות של אופציה הזאת? 

 

כאשר מדברים על דף למניעת הריון VCF מדברים על אופציה עם כמה יתרונות בולטים, כמו למשל: 

 

 

לכן, אם את רוצה לקיים יחסי מין ולהיות בטוחה, למה שלא תנסי את זה כבר עכשיו? בנוסף לכל היתרונות שכבר ציינו, עוד יתרון בולט, לעומת השימוש בקונדומים למשל, הוא שאת הדף הזה לא מרגישים כלל בעת קיום יחסי המין. תוכלי לקרוא מידע נוסף על אמצעי מניעה ללא הורמונים באתר VCF.

 

מחירים נוחים 

 

חששת לרגע שרכישת דף מתמוסס למניעת היריון יעלה לך הרבה? הסירי דאגה מלבך, כי זה לא כך. מדובר על פתרון נפלא שהמחיר שלו סביר ביותר כך שגם במובן הזה את יכולה להיות בטוחה שהאופציה הזאת תתאים לך. אין טעם לפגוע בגופך עם צריכת הורמונים מיותרים לאורך שנים. קני עוד היום את הדף המתמוסס בכל סופר פארם על יד הבית שלך ותראי שלא תצטערי על כך.