אחד מהמאכלים שמאפיינים את הקיץ הוא הגלידה. הגלידה קרה, מרעננת וצבעונית אבל הכי חשוב, טעימה ומתוקה. בקיץ ניתן לראות אנשים רבים שמסתובבים עם גלידה ברחובות – בכוסות קרטון מעוצבות, בגביעים או סתם בצלחות פשוטות, ואפשר בהחלט לומר כי הקיץ הוא זמנם של כל יצרני הגלידות למיניהם כי כמו שאפשר לראות, דוכני גלידה צצים בכל פינה במהלך הקיץ.

רק בקיץ אוכלים קר – מי אמר?

נכון שקיץ היא העונה החמה והגלידה היא הפתרון להצטננות מהירה ונעימה במהלך שוטטות ברחוב החם, בעת טיול בשמש הקופחת או סתם לכבוד מסיבה קיצית ומזיעה. אבל זה ממש לא אומר כי הגלידה היא מאכל ששמור לקיץ בלבד. נכון שבקיץ יותר מצוי שמחפשים מאכלים קרים, אבל גם בחורף יש כאלה שיעדיפו את הגלידה הקרה על פני קינוחים חמים אחרים או סתם מאכלים בטמפרטורת חדר רגילה.

גלידריה בחורף – מה אפשר לקנות שם?

גלידריה בבאר שבע ובאזורים אחרים בארץ היא המקום האולטימטיבי לרכישת גלידות טעימות ואיכותיות. בגלידריות מקצועיות המתמחות בייצור גלידות משובחות תוכלו למצוא את מיטב הגלידות המיוצרות על בסיס שמנת, על בסיס חלב פרות וכן כאלה שמתבססות על חלב עיזים. מלבד הדגש על ייצור גלידות מחומרי בסיס איכותיים, מתמחים בגלידריות האלה גם בשילוב של טעמים משובחים בגלידות שלהם, ובהתאמה של הטעמים ה'טרנדיים' לכל עונה בשנה.

לא רק גלידה – תפריט חורף בגלידריה

תפריט חורף בגלידריה לא מתבסס רק על גלידות מכיוון שהגלידה, כאמור, הינה מאכל קר, ולא כל האנשים אוהבים לאכול קר בימים קרים. על כן, מלבד הגלידות המוכרות, תוכלו למצוא בגלידריות הטובות גם מאכלים שונים המבוססים על שוקולד חם ורטבים מושחתים כמו וופל בלגי, פנקייקים, סופלה, מקלות צ'ורוס, סופלה שוקולד, מאפים מטוגנים שונים ועוגות מושחתות.